OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuálně » Wroclaw Trophy 2018
Starší elévové převážně ročníků 2008-2009 se v minulém týdnu zúčastnili nádherného mezinárodního turnaje ve Wroclawi. Velmi dobře zorganizovaná akce se odehrávala v překrásném areálu tamního Olympijského stadiónu za účasti téměr dvou stovek týmů ze 14 zemí Evropy. Naše děti byly přihlášeni v kategorií U-11, kde nastupovali hráči ročníku 2007. Účelem turnaje, z našeho pohledu, bylo vytvořit dětem turisticko/sportovní zážitek na který budou rádi vzpomínat. Po počáteční komplikaci s ubytováním si vše sedlo náramně a akci hodnotím na výbornou. Cením si sportovního výkonu našich fotbalistů, kteří ač proti výrazně starším a větším dětem obstáli. Celková bilance z 5 odehraných zápasů sice není příliš lichotivá (činí 5 zápasů, 1 výhru a 4 porážky),ovšem nedá se říci, že by nás někdo vyloženě převálcoval. Hrálo se 2x15min. 

Výsledky: Malšova Lhota - JK Tarvas (EST) 0:4, Olimpia Osowa Gdaňsk 1:6, UKS Murovana Goslina 2:3, AP Champions Olawa 0:5, Akademika Lipsko 1:0.

Jak je psáno v úvodu,akce se povedla na jedničku. Malšovku jsme reprezentovali se ctí a předpokládám, že po vydání oficiálního videa z turnaje, kamerám neuniklo zdokumentování naší účasti při zahajovacím ceremoniálu. Státní vlajka s nápisem Malšova Lhota se po celou dobu třepotala srdnatě

Na závěr bych ještě jednou chtěl vyzdvyhnout velmi dobré výkony našeho týmu, především maximálního úsilí si velmi vážím. Z jednotlivců nejvíce zaujali Štěpán V., Nela J. a Alex B. Posledně jmenovaný překvapil nejvíce. Za 75 odchytaných minut obdržel pouhých 5 gólů!

Dle mého názoru jediným negativním faktorem bylo zranění Štěpána Jakubovitse, který musel s otočeným kolenem cestovat domů dříve.

PK