OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuálně » V divokém zápase se na úvod soutěže body dělily

Sobota 10.8.2013 od 17:00 hod - 1. kolo EuTax III. třídy

Malšova Lhota - Dobřenice 2:2 ( 1:2 )

Branky: 1. Němec, 65. Müller - 29. vlastní Janata, 37. Dvořáček

Za hosty neproměnil ve 34. minutě Dvořáček pokutový kop.

ŽK: 4:2

Diváci: 55

Sestavy:

Malšova Lhota: Kekelák M. - Havelka M., Němec, Janata, Ďurech - Blecha, Krejcar F. (46. Hladík), Jezdinský, Sedliský - Soukup, Müller (86. Rücker).

Dobřenice: Zasadil - Lexa, Brixi, Trnka, Štajer - Císař, Svatoš, Dvořáček, Kotek (73. Frýda) - Kuta, Lenomar

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Pro autora i statistika (Ten, komu správce klubového profilu na facebooku zablokoval možn, 11.8.2013 13:06:00) Odpovědět

  Gól z dorážky penalty není gól z penalty, protože to není z první střely. Penalta je v takovém případě vždy zapisována jako neproměněná.

 2. Odpověď (Michal Kekelák, 11.8.2013 13:49:27) Odpovědět

  Správcem FB profilu ML jsem já a všichni mají možnost veřejně komentovat cokoliv se jim zlíbí. Případné připomínky si rád přečtu na mailu. V zápise o utkání je bohužel pokutový kop a já nic nenadělám s tím, že dvojice rozhodčích neviděla to, že ho brankář Zasadil chytil. Rád to opravím, pokud to někoho irituje.

 3. Odpověď (Libor Štěpán, 11.8.2013 17:49:59) Odpovědět

  Michale, já tu možnost zhruba od května nemám. Ani "lajkovat". Můžu maximálně něco sdílet. Co se týče zápisu, ten v okresních soutěžích zdaleka není bez chyb, v mnoha zápasech jsou špatně napsaní střelci, střídání apod. Pokud jsi jako autor článku přesvědčen, že něco bylo jinak, než je v zápisu, neboj se to napsat tak, jak to bylo podle tebe, či někoho jiného, kdo to viděl. Od toho to je klubový web a já si moc rád přečtu věci tak, jak je někdo vidí a tak, jak se skutečně staly. Ne tak, jak je napsáno rozhodčím, který je v okrese obvykle rád, že zápis vůbec dokáže vyplnit, natož aby to tam mělo nějakou informační hodnotu. Snad mi rozumíš, co tím chci říct.

 4. Odpověď (Michal Kekelák, 11.8.2013 23:11:51) Odpovědět

  To mě mrzí, zkusím se pohrabat v nastavení na FB a dát to do pořádku ! Zcela chápu, co chceš říct. Docela mě někdy mrzí, že nemohu vyplnit zápis já sám, protože je u nás veden standart 50-55 diváků na zápas a je tam mnoho dalších chyb. Nikdo se nedívá na to, že třeba na jarní derby se Slavií HK B jich bylo přes 100. Počínaje letošní sezonou bude zápasy psaným textem hodnotit kouč Blecha a já s Ondrou Němcem doplníme statistiky ze stránek OFS HK. Když si všimneme, že je zdroj špatně, rádi uvedeme věci na správnou míru svými slovy samozřejmě.