OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuálně » Turnaj Slávisťáček-minipřípravka

Minipřípravka na Královéhradeckém slávisťáčku

V neděli 27. ledna se minipřípravka účastnila trunaje Královéhradecký slávisťáček. Borci z Malšovy Lhoty nenašli v turnaji přemožitele, porazili jako jediní pozdějšího vítěze ze Lhoty pod Libčany a odnesli si medajle za 3. místo.

V úvodu turnaje jsme se utkali s Lhotou pod Libčany. V zápase jsme byli lepším týmem, hráli jsme velice aktivně a zaslouženě vyhráli 3:1.

Druhý zápas jsme sehráli s Červeným Kostelcem. V zápase jsme byli opět lepším týmem, celý zápas se hrál v podstatě na 1 branku. Přesto, že jsme měli řadu šancí, žádnou z nich jsme nebyli schopni proměnit a zápas tak skončil bezbrankovou remízou. Ztracené body nás nakonec stály možnost utkat se o první místo.

Třetí zápas naši borci sehráli s Fotbalovou školičkou I. O rok mladší kluci předvedli bojovný výkon, přesto jsme byli opět lepším týmem a brzy jsme se ujali vedení. Znovu se nám ale nedařilo proměňovat šance a zápas skončil smírně 3:3. V konečném zúčtování základní skupiny jsme tak získali 5 bodů a postoupili do boje o 3 místo.

V souboji o bronzové medaile jsme se utkali s Fotbalovou školičkou II. Kluci měli obrovskou chuť vyhrát a od začátku šli za vítězstvím. Nicméně se nám dlouho nedařilo vstřelit branku. Zhruba v polovině utkání jsme pak protrhli střeleckou smůlu. Zápas, který měl svoji kvalitu a hrál se ve vysokém tempu jsme nakonec vyhráli 3:0.

Kluci z minipřípravky podávali po dobu turnaje famózní výkon a prodali vše, co se na tréninku naučili. Ukázalo se, že každý z týmu je šikovným originálním hráčem a přispívá k úspěchu týmu ať už svoji rychlostí, bojovností, schopností vstřelit branku... Kluci podali parádní týmový výkon, k vidění bylo mnoho hezkých individuálních akcí, přihrávek a soubojů o míč.

Naše sestava: Nikolas Dijkman, Vojta Hlavatý, Dáda Kožíšek, Fíďa Zeman, Marko Zokic.