OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuálně » starší přípravka 8.12.2018
Starší přípravka 8.prosince 2018: Náročný program čekal na starší přípravku v sobotu 8.prosince. Po ránu jsme s oběma týmy zavítali na přátelské utkání do Opočna, kde jsme v tamní tělocvičně poměřili síly se souklubím Opočno/Dobruška. Hrálo se 2 hodiny s velmi kvalitním soupeřem. Výsledek není důležitý, nicméně jak ročníky 08, tak 09, skončili svá utkání zhruba vyrovnaně. Akce splnila svůj účel a děkujeme soupeři za tuto možnost.
Odpoledne se naše Béčko, ročníky 2009, zúčastnilo prvního utkání Zimní stěžerské ligy. Soupeřem byl Černilov. Proti staršímu a fyzicky mnohem silnějšímu soupeři děti odehrály dobré utkání. Výsledek 2:15 vypadá strašidelně, nicméně potěšilo nasazení všech, snaha o fotbalovost a odvaha v soubojích 1 na 1. Oba góly vstřelila Nelča, po velmi pěkných individuálních akcích. Zimní stěžerskou ligu budeme i nadále hrát s ročníky 2009. Starší parta se bude přes zimu účastnit halových turnajů převážně vyšší, nežli okresní úrovně.