OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Starší přípravka » Rozlosování + výsledky starší přípravka 2018/2019

Tým A

2.kolo

úterý 28.8. 2018 16.00 - hřiště Malšova Lhota, soupeř FC Hradec dívky

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "A" - FC Hradec dívky 17:1 a 6:1

3.kolo

neděle 9.9. 2018 12.30 - hřiště Malšova Lhota, soupeř Nový Hradec B

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "A"- Nový Hradec B 14:1 a 21:0

11.kolo

úterý 11.9. 2018 17.00 - hřiště Třebeš tráva, soupeř Třebeš C

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "A" - Třebeš C 15:2 a 12:1

4.kolo

čtvrtek 13.9. 2018 17.00 - hiště Smiřice, soupeř Smiřice

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "A" - Smiřice 9:0 a 11:0

5.kolo

neděle 23.9.2018 12.30 - hřiště Malšova Lhota, soupeř Hořiněves

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "A" - Hořiněves 6:2 a 6:3

6.kolo

pátek 28.9. 2018 17.00 - hřiště Předměřice, soupeř Předměřice

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "A" - Předměřice 10:2 a 13:4

7.kolo

volno

8.kolo

neděle 14.10. 2018 12.30 - hřiště Malšova Lhota, soupeř Třebechovice

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "A" - Třebechovice 16:0 a 11:0

9.kolo

pátek 19.10. 2018 16.00 - hřiště Malšova Lhota, soupeř Malšova Lhota B

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "A" - Malšova Lhota "B" 17:0 a 16:1

10.kolo

neděle 28.10. 2018 12.30 - hřiště Malšova Lhota, soupeř Třebeš dívky

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "A" - Třebeš dívky

1.kolo

neděle 4.11.2018 12.30 - hřiště Malšova Lhota, soupeř Stěžery

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "A" - Stěžery

Tým B

2.kolo

neděle 2.9. 2018 9.00 - hřiště Třebeš tráva, soupeř Třebeš C

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "B" - Třebeš C 4:6 a 4:3

3.kolo

neděle 9.9. 2018 14.15 - hřiště Malšova Lhota, soupeř Stěžery

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "B" - Stěžery 1:5 a 0:8

4.kolo

sobota 15.9. 2018 13.30 - hřiště Nový Hradec Králové -tráva, soupeř FC Hradec dívky

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "B" - FC Hradec dívky 8:3 a 7:5

5.kolo

neděle 23.9. 2018 14.15 - hřiště Malšova Lhota, soupeř Nový Hradec B

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "B" - Nový Hradec B 5:3 a 10:7

6.kolo

čtvrtek 27.9. 2018 16.30 - hřiště Smiřice, soupeř Smiřice

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "B" - Smiřice 3:8 a 2:9

7.kolo

neděle 7.10.2018 12.30 - hřiště Malšova Lhota, soupeř Hořiněves

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "B" - Hořiněves 6:7 a 8:5

8.kolo

pátek 12.10.2018 16.00 - hřiště Předměřice, soupeř Předměřice

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "B" - Předměřice 4:4 a 3:8

9.kolo

pátek 19.10.2018 16.00 - hřiště Malšova Lhota, soupeř Malšova Lhota A

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "B" -Malšova Lhota "A" 1:16 a 0:17

10.kolo

sobota 27.10. 2018 9.00 - hřiště Třebechvice, soupeř Třebechovice

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "B" - Třebechovice 8:4 a 12:2

1.kolo

neděle 4.11.2018 14.15 - hřiště Malšova Lhota, soupeř Třebes dívky

Výsledek TJ Sokol Malšova Lhota "B" - Třebeš dívky