OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Mladší žáci » Rozlosování mladší žáci 2018/2019
  F1B Mladší žáci  - skupina B - podzim 2018         
1. Oly-Krat  FC OLYMPIA HK - FK KRATONOHY       
2. Jičín SK JIČÍN      
3. Hořiněves TJ SOKOL HOŘINĚVES      
4. ML/Slavia TJ SOKOL MALŠOVA LHOTA/FC SLAVIA HK      
5. Nový HK FC NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ      
6. Hořice TJ JISKRA HOŘICE      
7. Chlu/RMSK FK CHLUMEC N. C./RMSK CIDLINA      
8. Třebeš I. TJ SOKOL TŘEBEŠ I.      
9. Javo/Mile FKM JAVORKA/SK MILETÍN      
  pořadatel termín účastníci    
  1. kolo SO,NE 01.-02.09. 1 2 3
      Oly-Krat  Jičín Hořiněves
    2.9., 9.00 MLH ML/Slavia Nový HK Hořice
      Chlu/RMSK Třebeš I. Javo/Mile
  2. kolo SO,NE 08.-09.09. 1 2 3
      Oly-Krat  ML/Slavia Chlu/RMSK
    8.9.,12.30 MLH Jičín Nový HK Třebeš I.
      Hořiněves Hořice Javo/Mile
  3. kolo SO,NE 15.-16.09. 1 2 3
      Oly-Krat  Nový HK Javo/Mile
      Jičín Hořice Chlu/RMSK
    15.9.,9.00 MLH Hořiněves ML/Slavia Třebeš I.
  4. kolo SO,NE 22.-23.09. 1 2 3
      Oly-Krat  Hořice Třebeš I.
    22.9.,9,00 MLH Jičín ML/Slavia Javo/Mile
      Hořiněves Nový HK Chlu/RMSK
  5. kolo SO,NE 29.-30.09. 1 2 3
      Oly-Krat  Jičín Hořiněves
    30.9.,9.00 MLH ML/Slavia Nový HK Hořice
      Chlu/RMSK Třebeš I. Javo/Mile
  6. kolo SO,NE 06.-07.10. 1 2 3
    6.10.,9.00 MLH Oly-Krat  ML/Slavia Chlu/RMSK
      Jičín Nový HK Třebeš I.
      Hořiněves Hořice Javo/Mile
  7. kolo SO,NE 13.-14.10. 1 2 3
      Oly-Krat  Nový HK Javo/Mile
      Jičín Hořice Chlu/RMSK
    14.10.,9.00 MLH Hořiněves ML/Slavia Třebeš I.
  8. kolo SO,NE 20.-21.10 1 2 3
      Oly-Krat  Hořice Třebeš I.
    20.10.,9.00 MLH Jičín ML/Slavia Javo/Mile
      Hořiněves Nový HK Chlu/RMSK
  9. kolo SO,NE 27.-28.10. 1 2 3
      Oly-Krat  Jičín Hořiněves
    28.10., 9.00 Slavie ML/Slavia Nový HK Hořice
      Chlu/RMSK Třebeš I. Javo/Mile
  10. kolo SO,NE 03.-04.11. 1 2 3
      Oly-Krat  Nový HK Javo/Mile
      Jičín Hořice Chlu/RMSK
    4.11.9,00 MLH Hořiněves ML/Slavia Třebeš I.
3x tým - délka utkání 2x20 minut   rozpis utkání      
Odměna rozhodčímu = 300,-Kč    09,00 hodin 1 2  
Odměna OZP = 200,-Kč   10,00 hodin 2 3  
(viz.ROZPIS SOUTĚŽÍ KFS)   11,00 hodin 1 3  
           
      1 = domácí 2 = 1. host 3 = 2. host