OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuálně » Představení soupeře: Sokol Smidary Červeněves

Představení dalšího soupeře:

Sokol Smidary Červeněves

Naším soupeřem ve třetím kole bude nováček soutěže z Červeněvsi. Utkání bude pikantní tím, že v minulosti tým soupeře vedl náš současný kouč Jiří Blecha. Červeněves zatím drží stejně jako my neporazitelnost a v tabulce je díky lepšímu skóre před námi. Soupeř získal zatím 4 body za remízu s rezervou Kobylic a za domácí přesvědčivé vítězství 5:2 nad Praskem. Sraz mají hráči Červeněvsi již v 15.00 hod., čili určitě nechtějí ponechat nic náhodě a na zápas přijedou s dostatečným předstihem. Před zápasem s námi se soupeři povedlo aktuálně přivést 2 posily - Michala Vanturu (SK Starý Bydžov) a Petra Síče (FC Mladé Buky). Tým Červeněvse se bude moci v utkání s námi již spolehnout na služby omilostněného kapitána Trejbala nebo na útočníka Hornycha (roč.1997), který si v minulém kole připsal první start za muže a hned jej oslavil brankou.

V posledním zápase proti Prasku nastoupil soupeř v této sestavě:

Říha - Vrabec, Gorel, Fölkl, Drobný (52. Wojcik) - Král M., Král A., Vobořil (60. Restl), Šefara - Malý, Hornych (46. Dvořák).

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. thanks (ronrogers, 26.7.2017 7:50:19) Odpovědět

    Thanks a lot for sharing this here.Lots of useful information and inspiration, both of which we all need!Everything is just so lovely and perfect!Visit at custom essay writing service (https://www.essayguardian.com/),if you want online services help.The whole writing services have only one dedication is to promoting you and everyone and helps you get the highest position. It’s a serious matter of all of us, such that throughout your academic career, you all will be asked to write an excellent essay.