OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » Pohár OFS: Malšova Lhota - Nový Hradec B 3:1

GIST POHÁR OFS - I. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - FC Nový Hradec Králové "B" 3 : 1 (1 : 1)

Rozhodčí: DOUBRAVA - Marek (Malšova Lhota) - Laik (Nový HK)

Malšova Lhota: Kekelák Michal – Radoň (46. Ďurech), Janata, Němec, Folvarský (61. Moder) – Soukup Pavel, Soukup Petr, Kekelák Lukáš, Baják - Kotík (46. Havelka), Filipi (10. Kašpar, 65.Šimek)

Karty: ŽK 1 : 3 (Folvarský) ČK 0 : 0 PK 0 : 0

Branky: 42.L. KEKELÁK, 58. Petr SOUKUP, 63. JANATA - 13. Berger

Komentář: Do pohárového zápasu jsme šli s cílem, odčinit porážku z Ohnišťan a připravit se na sobotní zápas s Novým Městem. Od začátku zápasu jsme byli aktivnější, nepřibrzdila nás ani branka hostí, která padla po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště. Nadále jsme měli územní převahu, ale ta koncovka. Z mnoha šancí v prvním poločase se nakonec ujal jediná, opakovaná střela L. Kekeláka. O výsledku jsme nakonec rozhodli v první čtvrthodince druhého poločasu, kdy se trefil nejprve Petr Soukup a poté s pomocí teče hráče hostí Janata. Bohužel opět zůstaly další šance nevyužity. Hosté hrozili s ojedinělých protiútoků, ale M. Kekelák byl vždy namístě. Naše vítězství a tím i postup do dalšího kola poháru je naprosto zasloužené. Radost kalí jen zranění Filipiho. Doufám, že vstřelené branky potvrdíme v sobotu proti již zmiňovanému Novému Městu...