OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » 3. kolo: Malšova Lhota vs. Nový HK "B" 1 : 4 (1:3)

JAKO III. třída - 3. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - FC Nový Hradec Králové "B" 1 : 4 (1 : 3)

Rozhodčí:              DOUBRAVA – Marek (Malšova Lhota) – Laik (FC Nový HK)

Malšova Lhota:      Janata   Radoň, Hladík, Scháněl, Soukup Pavel – Sedliský, Petr Soukup, Baják, Moder – L. Kekelák L., Kotík

Karty:                           ŽK 0 : 0                        ČK 0 : 0                     PK 0 : 1 (52. neproměnil Bonhard)

Branky:                 28. KEKELÁK L. - 10. Vedra, 19. Bonhard, 22. Scháněl (vlastní), 55. Jindra M.

Komentář:     Domácí zápas jsme zahájili náporem, hned v 1. min. mohl L. Kekelák skórovat, ale nastřelil jen brankáře. Bohužel L. Kekelák neuspěl ani v další šanci, to běžela 9. min. V 16. min. ještě nebezpečně, ale nepřesně pálil Kotík. Neproměnění zmiňovaných šancí se vymstilo. Soupeř v rozmezí 5 minut utkání rozhodl. Nejprve v 17.min. po  nekomunikaci obrany z ojedinělého útoku hostí skóroval Vedra, v 21.  min. trestný kop Bonharda skončil k údivu všech za zády Janaty a vše zakončil v 22. min. Scháněl, který ve snaze ukopnout míč ho poslal k tyči překvapeného Janaty. Ze šoku jsme se dokázali oklepat a výsledkem bylo snížení v 28. min., kdy L. KEKELÁK zužitkoval perfektní přihrávku Bajáka. Bohužel další šance v podání Kotíka a L. Kekeláka brankou neskončily. I druhý poločas jsme zahájili aktivně, ale bez efektu. To hosté v 52.min. dostali šanci na zvýšení výsledku, kdy Bonhard po faulu Scháněla zahrával pokutový kop. V brance zaskakující Janata s přehledem na dvakrát střelu zlikvidoval. Hosté se zvýšení náskoku dočkali v 54. min., kdy M. Jindra svůj průnik přes čtyři naše hráče bez problému zakončil, to již jsme hráli v deseti. Přes snahu jsme do konce zápasu již s výsledkem nedokázali nic udělat, v naší hře bylo hodně nepřesností a křečovitosti. Hosté se také již do ničeho nepouštěli a v pohodě si výsledek uhlídali…

Na domácí půdě ve střetnutí s dalším nováčkem jsme chtěli získat první body. Bohužel realita byla zcela jiná. Hosté dokázali beze zbytku potrestat naše banální chyby během pěti minut a tak získat rozhodující náskok. My, přestože jsme byli herně lepší, ale opět v koncovce jaloví jsme vyšli naprázdno. Své nakonec vykonalo i to, že jsme od 54.min. hráli jen v deseti, kdy pro zdravotní potíže musel odstoupit Scháněl, navíc ze čtyřech brankářů nebyl k dispozici žádný a sestava se lepila, jak se dalo. K absencím dalších hráčů se nemá smyslu vyjadřovat. Nezbývá než ztracené body získat v dalším zápase, kdy zajíždíme do Neděliště, na půdu dalšího nováčka….