OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuálně » Letní soustředění mladší přípravky 2007 - 2009

Fotbalové soustředění mladších elévů

Fotbalový klub TJ Sokol Malšova Lhota pořádá pobytové letní soustředění mladších elévů ročníků narození 2007-2009.

 

Termín: 15. – 20. srpen 2016

 

Místo konání: Kamenec v Orlických horách ( www.kamenec-oh.com )

 

Cena: 2.500,- / dítě.

 

Popis a program soustředění: V ceně je zahrnutý pobyt na 5 nocí v horské chatě jména ,,Kuchyně’’ nacházející se v Orlických horách v lokalitě zvané Kamenec. Místo leží mezi dvěma známými obcemi Deštnou a Zdobnicí, v nadmořské výšce 750 m n.m.  Dále cena obsahuje plnou penzi  ( včetně svačin ), pronájem víceúčelového hřiště v bezprostřední blízkosti chaty a věcné odměny za účast v různých soutěžích. Soustředění nebude koncipováno jen jako fotbalové. Děti budou hrát všelijaké hry v lese, sportovní program bude zahrnovat fotbal, florbal, házenou, nohejbal…Akce bude zakončena prestižním fotbalovým turnajem Rampušák cup, který se bude konat 20.srpna na městském stadiónu v Dobrušce ( jen děti ročníku 2008, doplněni vybranými ročníky 2009 ). Turnajem bude soustředění ukončeno a děti předány rodičům ( nejlépe ještě právě v Dobrušce ).

 

Personál: Trenéři mladších elévů – Pavel Kožíšek a David Ďurech + 5 dalších dobrovolných rodičů.

 

Přihlášky: Jelikož max.kapacita chaty je omezena počtem 27 osob ( 20 dětí ) je nutné stanovit termín nejpozdějšího přihlášení. Závazné přihlášky budeme akceptovat do 17.června a to prostřednictvím emailu na adresu: p.kozisek@gmail.com V případě, že bude kapacita naplněna dříve, budou upřednostněni dříve přihlášení. Po uvedeném termínu budou vybrány fin.zálohy ve výši 50% z celkové ceny.

 

Podrobné informace: Pavel Kožíšek, 606 481 857, p.kozisek@gmail.com