OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuálně » Halové turnaje starší přípravky leden 2019

Oba týmy naší starší přípravky odehrály v prvním měsíci roku 2019 zajímavé turnaje. Béčko se v neděli 27.ledna zúčastnilo akce okresní úrovně v Předměřicích. Konečné 7.místo z 8 zúčastněných není podstatné, zajímá nás předvedená hra, která nebyla vůbec špatná. Především první utkání s týmem domácích Předměřic bylo velmi povedené. Děti mrzela konečná prohra ze závěru utkání 3:4, nicméně výkon to byl opravdu dobrý. V ostatních zápasech jsme se soupeři drželi krok, nikdo nás výrazně nepřehrával a podařilo se udělat i nějaké body. Tým složený z ročníků 2009-2010 uhrál vítězství nad druhým družstvem z Předměřic (2:1) a remizoval se Smiřicemi (3:3). Trenéři chválí za snahu o fotbalovost a ve většině případů i příkladnou bojovnost.
Starší Áčko v ten samý den nastoupilo k turnaji krajské úrovně v krásné sportovní hale v Heřmanově Městci. Konfrontace to byla skvělá. Dva týmy z Pardubic (FK Pardubice a SK Nemošice), dvě družstva z Hlinska,Uhlířské Janovice a my. Za podobné srovnání jsme velmi rádi, jelikož právě taková utkání nám ukazují na čem je potřeba výrazně zapracovat. Individuálně jsme s konkurencí srovnatelní, nicméně soupeři nás přehrávají kombinačně, kde jsou kolikrát o velký kus dále. Bolavým místem je pro nás koncovka, kde se již delší dobu trápíme. Především v utkání s Nemošicemi bylo příkladem za vše. Nebýt toho mohli jsme uspět výrazně lépe...Výsledky: FK Pardubice 1:4, Hlinsko jedna 0:2, Hlinsko dva 0:4, Uhlířské Janovice 2:1, Nemošice 1:2. Shodou vzájemných výsledků na nás připadlo až poslední 6.místo.
V neděli 27. jsme zavítali na turnaj pořádaný hradeckou Slávii. Do finále postupoval pouze vítěz skupiny. Byli jsme tak v očekávání, jak zvládneme ihned náš první zápas s týmem z Vysokého Mýta. Soupeře známe z letního turnaje v České Skalici, kde celý turnaj vyhrál a prezentoval se skvělou hrou. Mýto bylo herně vyspělejší i přes to jsme drželi krok a především díky pozorné hře v defenzívě jsme mohli pomýšlet na úspěch. V poslední minutě jsme inkasovali rozdílový gól na 1:2 na který jsme ještě mohli v posledních vteřinách odpovědět, nicméně soupeř to zvládl a vyhrál zaslouženě. V dalších zápasech jsme se opět vrátili do starých kolejí a pálili jednu velkou možnost za druhou. Nastaly tak zápasy, kde jsme z několika tutovek nevytěžili nic a soupeři naopak téměř vše. Takto jsme se protrápili celým turnajem z kterého jsme nakonec ukořistili bronz. Výsledky: Vysoké Mýto 1:2,Lhota p/L 2:2,Slávia HK dvě 4:0,Hořiněves 1:1 (penalty 2:0). Vítězem se stalo Vysoké Mýto, které zbývající soupeře přejelo rozdílem třídy, druhá byla Slavia HK jedna.