OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » GIST pohár: 2.kolo: MLH vs. Slavia HK 0:3 (0:1)

GIST- Pohár OFS   - II. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - FC Slavia Hradec Králové "B" 0 : 3 (0 : 1)

Rozhodčí:              LUDVÍK – Marek (Malšova Lhota) – Krempa M. (Slavia)

Malšova Lhota:      Florián – Folvarský, Jarkovský (46. Radoň), Hladík, Volf – Šimek, Petr Soukup, Moder, Petřík (46. Podzimek) – L. Kekelák, Voltr (65. Křičenský)

Karty:                           ŽK 1 : 2 (Kekelák - Ibrmajer, Kašpar)       ČK 0 : 0                              PK 0 : 1

Branky:                 21. Hutla (PK), 80. Brázda, 83. Mukařovský

Komentář:     V dalším pohárovém zápase jsme od začátku tahali za kratší konec. Hosté se lépe pohybovali, dobře kombinovali a naše obrana byla pod neustálým tlakem. Z jejich tlaku pramenily i šance, naštěstí s jejich proměňováním byli hosté na štíru. V 21. min. po souboji Volfa s útočníkem hostů v naší šestnáctce, rozhodčí k údivu všech nařídil pokutový kop za údajné hraní rukou na zemi sedícího Volfa. Penaltu s přehledem proměnil Hutla 0 : 1. Hosté nadále byli aktivnější a my se na dostřel branky hostů dostávali jen sporadicky. Jen díky zákrokům Floriána jsme dokázali do konce prvního poločasu již neinkasovat. Díky zraněním a nemocem jsme museli přeskupit do druhého poločasu sestavu. Průběh druhého poločasu byl obrazem prvního. Hosté si udržovali trvalou převahu s množstvím šancí, které neproměňovali. My jsme o sobě dali vědět mezi 55. a 65. min., kdy jsme dokázali několikrát hosty zaskočit, ale střely L. Kekeláka nebo P. Soukupa si cestu do branky hostí nenašly. Hosté se nakonec dokázali prosadit v závěrečné desetiminutovce, kdy po závarech v naší šestnáctce dokázali nejprve Brázda a poté Mukařovský míč dostat do naší sítě...

Musím uznat, že naše porážka byla zasloužená. Hosté byli lepší prakticky ve všech herních činnostech.  že v nadcházejícím mistrovském utkání proti Novému Městu předvedeme lepší výkon...