OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2013/2014 » 8.kolo Malšova Lhota - Vysoká B 2:2 (0:0)

Sobota 28.9.2013 od 16:30 hod - 8. kolo EuTax III. třídy

Malšova Lhota - Vysoká B 2:2 (0:0)

Branky: 60. Baják, 77. Filipi - 61. Lunda, 86. Hošek

Malšova Lhota: Křičenský – Hladík, Němec, Janata, Ďurech - Šimek (73. Kotík), Jezdinský, Blecha, Soukup - Baják (68. Müller), Filipi

Vysoká "B": Drábek - Filípek, Dvořák, Urban (64. Pilař), Vavřina - Hošek, Feistel, Gregora, Černík - Lunda, Hrůša

Trenér Jiří Blecha:

Po vzájemném oťukávání mohl skoré zápasu ve 4.min. otevřít Soukup, kterého uvolnil perfektně Filipi, ale hostující Drábek si se střelou k přední tyči poradil. Tím výčet šancí skončil, neboť hra se odvíjela mezi oběma šestnáctkami naprosto bez šancí a o nějakém zakončení nemohla být řeč. Až v samém závěru prvního poločasu v 42.min. po ostrém centru Jezdinského, osamocený Hladík jen o milimetry míč nezasáhl. Vzápětí to byl opět Hladík, který střelou k tyči vylekal Drábka v brance hostí. Ve druhém poločase to byl opět Hladík, který v 50.min. po centru Jezdinského místo aby míč zasunul vedle nereagujícího Drábka, tak pouze "přisvítil". V 56.min. po závaru Blecha z otočky pálí nad branku hostí. V 60.min. konečně uhodilo, když Jezdinský přisunul míč BAJÁKOVI a ten tečovanou střelou trefil pravý horní růžek Drábkovi branky 1 : 0. Ovšem radost z vedení měla jepičí život, neboť v 61.min. hosté zahrávali TK ze strany, centrovaný míč našel na malém vápně osamoceného Lundu, který hlavou míč protlačil za záda Křičenského 1 : 1. V 65.min. opět Drábek vytlačil na roh Jezdinského střelu a z následnými střeleckými pokusy si bezpečně poradil. Na nemohoucnost útočníků se nemohl dívat Němec, který se z hloubi vlastního pole vysunul v 77.min. následně naservíroval přesnou přihrávkou míč nabíhajícímu FILIPIMU, který Drábka bezpečně obstřelil 2 : 1. O minutu později střídající Műller střelou z úhlu Drábka nezaskočil. V 79.min. tečovaná střela Blechy jen těsně minula svatyni Drábka. V 84.min. přišli chvíle Müllera, který z úhlu sám postupoval na Drábka, ale nedokázal ho prostřelit, aby totéž dokázal vzápětí, kdy ani natřikrát nedokázal míč dostat za záda Drábka. Otřepané NEDÁŠ-DOSTANEŠ se opět projevilo, a to v 86.min., kdy po nevydařeném autovém vhazování Hladíka, Němec rybičkou odvrátil na rohový kop. Do pokutového území se vydal i brankář hostí Drábek, po centru zůstal v malém vápně ležet Křičenský a nehlídaný Hošek neměl problém křížnou střelou vyrovnat 2 : 2. Následně se Křičenský marně dožadoval u hlavního rozhodčího odpískání faulu, branka samozřejmě odvolána nebyla. Po několika střetech ve středu hřiště utkání tak končí plichtou...

Utkání jsme chtěli samozřejmě vyhrát, remíza je pro nás jednoznačně ztrátou. Bohužel v prvním poločase jsme se přizpůsobili hře hostí, někteří hráči si zřejmě mysleli, že vítězství dosáhnou bez běhání, bojovnosti a patřičného zaujetí pro hru. Je pravdou, že k utkání jsme nastoupili ne zrovna v ideálním složením, ale na to se nechci vymlouvat. Šance jsme si vytvořili a opět zahazovali, jak na běžícím páse. Hostům stačili k dobrému výsledku pouze dvě standardky a následné dvě střely, navíc je podržel i brankář Drábek. Je třeba se z výsledku oklepat a vrátit se opět na zem. Jak již bylo řečeno bez patřičného soustředění, nasazení, důrazu a proměňování 100% šancí se dobrého výsledku nedočkáme. Jaké se vzali hráči ponaučení z tohoto výsledku uvidíme v příštím zápase, kdy zajíždíme do Lužce...