OK

Úvodní stránka » Mladší žáci » Výsledky utkání 2015/2016 » 7. kolo: Malšova Lhota vs. Nové Město 0:5 (0:0)

Sedmé utkání jsme začali dobře, hráli se soupeřem vyrovnaně, v druhé půlce prvního poločasu ho přehrávali. Bohužel jsme neproměnili dvě ložené šance a tak poločas zůstal, v náš neprospěch, bezbrankový. Druhá půlka začala podobně, vyloženou šanci Jakub moravec po úniku neproměnil a přišel trest. Hosté se postupně pětkrát trefili, většinou po našich chybách. Hra družstva se rozpadla, bojovnost upadla. Škoda prohraného utkání, které jsme mohli a měli vyhrát.

Sobota 26. 9. 2015 14:30

Malšova Lhota - Nové Město 0:5 (0:0)

Branky: 32. Frýda Dominik, 35. Frýda Dominik, 39. Šimák Radek, 43. Šimák Radek, 48. Šimák Radek

Rozhodčí: Částka Vlastimil.