OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2013/2014 » 6. kolo Prasek - Malšova Lhota 1:3 (0:1)

Sobota 14.9.2013 od 17:00 hod - 6. kolo EuTax III. třídy

Prasek - Malšova Lhota 1:3 (0:1)

Prasek: Šuhájek - Soukup, Pražák, Holý (46. Pokorný), Ploc - Janáček, Tichý, Herzog, Vyhleďal - Mitál (75. Pilc), Hrubý

Malšova Lhota: Křičenský – Rücker (70. Šimek), Němec, Janata, Hladík - Sedliský, Blecha, Jezdinský, Soukup - Filipi, L. Kekelák (89. Folvarský)

Karty: 3 : 2 (Hladík, Folvarský) ČK 0 : 0 PK 2 : 0 (nedal Hrubý)

Branky: 62. min. Soukup (PK) - 18. a 56.min. Jezdinský, 75.min. Filipi

Trenér Jiří Blecha:

Po úvodním oťukávání jsme branku domácích poprvé ohrozili ve 3.min. střelou Filipiho. Poté v krátkém časovém sledu přišly šance Soukupa a Jezdinského, ale domácí brankář vše vyřešil. Následně se probudili i domácí, ale naše obrana si s rohovými kopy dokázal poradit. V 17. min. před šestnáctkou domácích napřahoval ke střelbě Němec, byl faulován. K exekuci trestného kopu se postavil JEZDINSKÝ, který přes početnou zeď domácích poslal míč neomylně přesnou střelou do levé šibenice 0 : 1. O dvě minuty později pohotově vypálil Soukup, ale jeho střela šla nad. V další fázi hry náš tlak oslabil a domácí začali být nebezpečnější, přesto mohl ve 32. min. vedení zvýšit po akci Jezdinského Sedliský, bohužel branku ve 100% šanci netrefil. Vzápětí došlo k přečíslení naší obrany a Křičenský stačil střelu domácího Hrubého nohou vykopnout. Následně po dvou rohových kopech domácích a závarech v naší šestnáctce, Hladík míč směřující do naší branky stačil odkopnout po předchozím perfektním zákroku Křičenského. V závěru prvního poločasu naše vedení po samostatných únicích nedokázali navýšit Jezdinský resp. L. Kekelák. Úvod druhého poločasu patřil jednoznačně domácím, kteří vyvinuli velký tlak ve snaze o vyrovnání. Naštěstí naše obrana pracovala spolehlivě, ale v 50. min. zahrál údajně rukou v šestnáctce Sedliský a rozhodčí nařídil penaltu. K ní se postavil domácí Hrubý, směr jeho střely Křičenský vystihl, navíc mířila vedle pravé tyče do autu. Z tlaku jsme se postupně vymanili, v 55.min. domácí faulovali před svoji šestnáctkou Filipiho, následný centr Jezdinského hlavou poslal těsně mimo Janata. O minutu později domácí obránci špatně rozehráli, míče se zmocnil JEZDINSKÝ, který přesnou přízemní střelou obstřelil vybíhajícího brankáře podruhé 0 : 2. Následně po rohovém kopu Jezdinského hlavičku Němce vyrazil domácí brankář. V 62. min. opět domácí dostali možnost zahrávat penaltu, když Hladík fauloval domácího Hrubého. Tentokrát se k exekuci postavil Soukup, směr jeho střely opět vystihl Křičenský, ale zareagovat nestačil 1 : 2. Pojistku vítězství v další fázi hry odmítli postupně L. Kekelák, Jezdinský a Filipi. Až přišla 75.min., kdy po centru Jezdinského vyhrál hlavičkový souboj s domácími obránci L. Kekelák a FILIPI doklepl míč pohotově do odkryté branky 1 : 3, když domácí laik odmával ofsajd, ale hlavní branku uznal. Domácí se nechtěli s vývojem skoré smířit a na hřišti se začalo jiskřit, což rozhodčí odměnil ŽK. Výsledek mohl v 83.min. ještě vylepšit L. Kekelák, ale opět úspěšný nebyl. Poté jsme již vítězství pohlídali...

Do utkání jsme šli s cílem navýšit náš bodový účet a potvrdit dobrý vstup do soutěže. Do utkání jsme vstoupili celkem sebevědomě, dařila se nám kombinace a roztahování hry po stranách. Z úvodního tlaku vykrystalizovalo několik 100% šancí, bohužel proměnili jsme jedinou. Místo abychom naše vedení navýšili, tak jsme se přizpůsobili hře domácích, kteří nakopávanými míči se dostávali na dostřel naší branky. Pokyny o poločasové přestávce zněly: " pokračovat v kombinaci, zpřesnit finální přihrávku a více klidu při zakončení", abychom zápas brzo rozhodli. Ovšem opak byl pravdou, úvod druhé poločasu jsme nezachytili. Naštěstí po nepromění první penalty domácími, tak po chybě domácí obrany jsme vstřelil druhý uklidňující gól. Přestože domácí z další penalty snížili, tak jsme měli zápas pod kontrolou, bohužel nedokážeme zatím své 100% šance využít což nás stojí následně dost sil. Teď nás čekají dva domácí zápasy s "B" týmy, nejdříve přivítáme Třebeš a po té Vysokou . V těchto zápasech musíme své stávající výkony jednoznačně potvrdit...