OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » 6.kolo: Malšova Lhota - Cerekvice 2:2 (0:2)

PromePro IT III. třída - 6. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - TJ Sokol Cerekvice nad Bystřicí 2 : 2 (0 : 2)

Rozhodčí: GROSSMAN - Merbs - Marek (Malšova Lhota)

Malšova Lhota: Kekelák Michal – Folvarský, Moder, Tomek, Ďurech – Šimek, Soukup Petr, Hladík, Soukup Pavel – Kotík (46. Baják), Kekelák Lukáš

Cerekvice: Tomášek – Šmída, Strnadel, Petřík, Erbs Ladislav (90. Erbs Luděk) – Bělina M., Jenčovský, Lulek (63. Bělina R.), Parobek – Dědina, Charvát

Karty: ŽK 2 : 2 (Folvarský, Tomek) ČK 0 : 0 PK 0 : 0

Branky: 53. a 74. KEKELÁK L. - 3. a 43. Dědina

Průběh: Domácí začali aktivně a v 1.min. po průniku Lukáše Kekeláka zakončoval slabou střelou Pavel Soukup. Ovšem ve 3. min. po chybě domácích ve středu hřiště hosté podnikli rychlý protiútok, který zakončil perfektní střelou hostující Dědina 0 : 1. Domácím chvíli trvalo než se vzpamatovali z obdržené branky a převzali postupně iniciativu zpět na své kopačky. Výsledkem bylo pouze několik závarů před brankou hostí, nepřesné či slabé zakončení v podání Petra Soukupa, Hladíka, Kotíka nebo Lukáše Kekeláka. Další šok museli domácí překousnout v závěru prvního poločasu, když ve 43.min. neudržel Michal Kekelák střelu hostujícího Charváta a opět Dědina z bezprostřední blízkosti dorazil na 0 : 2. Do druhého poločasu opět vstoupili lépe domácí. Hned ve 49.min. po střele z TK Lukáše Kekeláka a následném rohovém kopu jen těsně nad pálil Pavel Soukup. Domácí se dočkali v 53.min., kdy po levé straně unikl střídající Baják a jeho přesnou přihrávku s přehledem proměnil nabíhající Lukáš KEKELÁK 1 : 2. Vzápětí po rozehrání hostů, domácí získali míč, ale střela Bajáka z úhlu jen těsně minula levou tyč branky hostí. Domácí nadále pokračovali v náporu, ale jejich kombinace, následné zakončení bylo většinou nepřipravené nebo zbrklé. Hosté sice podnikli několik rušových protiútoků, ale bez přímého ohrožení branky domácích. Domácí se vyrovnání dočkali v 74.min., kdy Lukáš KEKELÁK zachytil přihrávku hostí, unikl po křídle a z úhlu prostřelil hostujícího brankáře 2 : 2. V 80.min. hlavou po TK Lukáše Kekeláka jen těsně mimo branku hlavičkoval Tomek. Poté i hosté mohli strhnout vedení na svoji stranu, ale po závaru před brankou Michala Kekeláka, dokázal střelu směřující do branky vykopnout v 83.min. Folvarský. Následovalo několik ostrých zákroků ze strany hostí ve středu hřiště bez potrestání, ale následně hru hlavní rozhodčí přerušil a navázal míčem rozhodčího se slovy: " čistý souboj o míč, dbám o zdraví hráčů...", což zejména v 91.min. po jasném faulu na Lukáše Kekeláka na hranici šestnáctky hostí působilo velmi komicky, a tak utkání dospělo k remíze....

Komentář: Po nešťastném konci zápasu v Třebechovicím jsme chtěli konečně zvítězit. Bohužel, první poločas byl z naší strany bezkrevný, bez bojovnosti a hlavně bez pohybu. Místo kolektivního pojetí převládal spíše individuální. A zakončení, nepřipravené, zbrklé a uspěchané. Po důrazné domluvě v kabině o přestávce jsme se zlepšili, ale stačilo to pouze na srovnání skoré. Vzhledem k průběhu musíme být tentokrát za bod po prospaném prvním poločasu rádi. Opět musíme doufat, že v příštím zápase v Boharyni konečně budeme bodovat za tři body a nelichotivou remízovou bilanci konečně prolomíme...