OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » 5. kolo: Malšova Lhota vs. Starý Bydžov 3:0 (0:0)

JAKO   III. třída - 5. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - SK Starý Bydžov 3 : 0 (0 : 0)

Rozhodčí:              IKIZGŰL – Koza - Marek (Malšova Lhota)

Malšova Lhota:      Křičenský –  Radoň (89. Folvarský), Jarkovský, Ďurech, Volf – Šimek (46. Petřík), Petr Soukup (46. Kotland), Hladík (81. Kotík), Pavel Soukup – L. Kekelák L., Baják (72. Voltr)

Karty:                           ŽK 3 : 1 (Voltr, Kotík, Folvarský - Pánek)          ČK 0 : 0                     PK 0 : 0

Branky:                 2x KEKELÁK L. (61. a 68.), 49. HLADÍK.

Komentář:     V prvním poločase se hrálo od šestnáctky po šestnáctku bez výrazných šancí, výjimku přinesla pro naše barvy pouze 14. min., kdy osamocený Hladík hlavou míč dobře neumístil, následně v 24. min. L. Kekelák v 100% šanci přestřelil. Hosté o sobě dali vědět až v samém závěru, kdy brankář Křičenský dvakrát zneškodnil nebezpečné střely hostí a udržel tak čisté poločasové konto. Do druhého poločasu jsme vstoupili se změnami v sestavě a se zvýšenou aktivitou. To se projevilo v 49. min., kdy L. Kekelák svým centrem našel na zadní tyči nabíhajícího HLADÍKA, který dokázal míč z úhlu dostat do branky hostí 1 : 0.  Vzápětí po sérii rohových kopů své šance dobře nezakončili postupně L. Kekelák, Petřík, Hladík a Baják. To však neplatilo v 61. min., kdy L. KEKELÁK vystřelil ze 35m, míč před brankářem hostí skočil a k překvapení všech zapadl k levé tyči 2 : 0. Hosté byli vývojem zápasu viditelně zaskočeni a ještě více v 68. min., kdy L. KEKELÁK proběhl obranou hostí a přesně přes vybíhajícího brankáře zakončil na 3 : 0.  Hosté se nadále snažili se zápasem něco udělat. Vytvořili si několik nebezpečných situací i šancí, ale naštěstí naše obrana v čele s Křičenským odolala. My jsme v závěru podnikali rušivé protiútoky, ale již bez efektu…

Na domácí půdě ve střetnutí s dalším nováčkem, navíc dosud neporaženým leaderem tabulky, jsme konečně získali první podzimní body. I když v naší hře se objevila řada nepřesností, bylo patrné, kdo chce získat body. Zápas jsme získali po kolektivním, bojovném, místy obětavém výkonu a nasazení všech hráčů. Jen je potřeba takové výkony zopakovat v dalších zápasech…