OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2013/2014 » 5. kolo Malšova Lhota - Kobylice B 2:0 (0:0)

Sobota 7.9. 2013 od 17:00 hod - 5. kolo EuTax III. třídy

Malšova Lhota - Kobylice B  2:0 (0:0)

Branky: 72.min. L. Kekelák, 88.min. Müller

Malšova Lhota: Křičenský – Hladík, Němec, Janata, Ďurech - Sedliský, Jezdinský, Blecha, Soukup (73. Müller) - L. Kekelák, Baják (58. Filipi)

Kobylice "B": L. Novotný - Dušek, T. Novotný, Hejcman, Šafařík - Ilič, Hamáček, Pavel, Sedláček - Soldán, Tobiášek

Trenér Jiří Blecha:

Hosté hned po rozehrání se dostali na dostřel branky Křičenského, rezultoval z toho rohový kop. Po jeho rozehrání a nedůrazném bránění míč skončil za zády Křičenského, naštěstí pomezní rozhodčí signalizoval celou dobu míč v autu!!!! V 10.min. vybojoval míč Blecha, zpětnou přihrávkou našel na hranici šestnáctky L. Kekeláka, který nechytatelnou bombou nastřelil břevno branky hostí. Poté jsme zahrávali sérii rohových kopů, po kterých vznikaly před brankou hostí závary, ale následné střely v podání Němce, Jezdínského, L. Kekeláka a Soukupa gólové vyjádření nepřinesly. A tak první poločas skončil bez branek. Druhý poločas jsme zahájili velkým náporem, v období mezi 46. - 55.min. visela branka na vlásku, ale vždy se našel hráč hostí, který dokázal míč směřující od Soukupa, Jezdínského, Bajáka či L. Kekeláka již do branky těsně před brankovou čarou odkopnout do bezpečí. Hosté se více méně koncentrovali na bránění a na naší polovinu se dostávali jen sporadicky, Křičenského "ohrozilo" jen několik centrů. Náš tlak narůstal, přibylo několik ostrých osobních soubojů, kde to občas i zajiskřilo, ale rozhodčí vše zvládl. V 69.min. v krátkém časovém sledu jsme branku hostí ohrožovali po rohových kopech, ale marně. Vše se zlomilo v 72.min., kdy odražený míč získal Soukup, zatáhl míč po levé straně a přesným centrem našel nabíhajícího L. KEKELÁKA, který hlavou nedal brankáři hostí sebemenší šanci 1 : 0. Po vstřelené brance se naše aktivita ještě více zvýšila, ale další šance v podání Filipiho, Műllera brankou neskončily. V 84.min. si míč narazil před šestnáctkou hostí s Jezdínským stoper Janata a přesnou střelou zvyšoval na 2 : 0, bohužel jeho i naše radost byla předčasná, praporek pomezního signalizoval ofsajd. Konečnou tečku a pojistku výsledku přidal v 88.min. MŰLLER, který bodlem zvýšil na 2 : 0. Za chvíli po rozehrání byl zápas ukončen....

Naše vítězství bylo naprosto zasloužené, po celý zápas jsme měli výraznou převahu, ale v koncovce jsme byli dlouho sterilní. V prvním poločase jsme byli přeci jen málo aktivní, nedůrazní a v kombinaci velmi zbrklí. Plně jsme se přizpůsobili hře hostí, nakopávané míče jsme brzy ztráceli a tak neměli šanci na úspěch. Po důrazné domluvě v kabině, uklidnění vášní se naše hra ve druhém poločase výrazně zlepšila. Začali jsme lépe kombinovat a přesnost v přihrávkách se dostavila. Navíc jsme začali být i důraznější v osobních soubojích. To vše se podepsalo na tom, že jsme náš tlak dokázali zúročit ke vstřelení potřebných branek, které přinesly očekávané tři body na naše konto. Samozřejmě, že v tréninkovém procesu se musíme nadále zaměřit na řešení brankových situací, a to zejména na finálních přihrávkách a klidu při samotném zakončení. Uvidíme, zda naše bodová euforie bude pokračovat i na hřišti příštího soupeře, kdy zavítáme do Prasku...