OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » 4. Kolo: Neděliště vs. Malšova Lhota 4:1 (2:1)

JAKO III. třída - 4. kolo

SK Neděliště - TJ Sokol Malšova Lhota 4 : 1 (2 : 1)

Rozhodčí:              KONHEFR, ml. – Marek (Malšova Lhota) – Laik (Neděliště)

Malšova Lhota:      Florián – Radoň (66. Petřík), Hladík, Moder, Ďurech - Šimek, L. Kekelák, Petr Soukup (72. Kotland), Pavel Soukup – Filipi (23. Kotík), Voltr (46. Volf)

Karty:                           ŽK 1 : 0 (Voňka - Moder)                    ČK 0 : 0                                        PK 0 : 0

Branky:                 5. Pekáč 1 : 0, 17. Petr SOUKUP 1 : 1, 20. Kocourek 2 : 1, 54. Stanner M. 3 : 1, 75. Voňka 4:1

Komentář:     Na svém menším hřišti vstoupili do zápasu aktivně domácí a v 5. min. po ztrátě míče ve středu, následném zaváhání naší obrany se ujali Pekáčem pohodlně vedení 1 : 0. My jsme odpověděli v 17. min. nechytatelnou střelou Petra SOUKUPA z 22m 1 : 1. Naše radost však neměla dlouhého trvání, protože v 20. min. zahrával malou domů slabě Moder, domácí Kocourek "přihrávkou" nepohrdl a pohodlně zvýšil na 2 : 1.  Poté musel pro zranění odstoupit Filipi a naše aktivita téměř ustala. Až do konce prvního poločasu byla naše hra chaotická nepřesná a bez patřičného nasazení. Do druhého poločasu jsme šli se změnami v sestavě, ale efekt to nepřineslo. V 54. min. po našem špatném pokusu o ofsajd, domácí M. Stanner šel sám a bezpečně šanci proměnil na 3 : 1. Naše hra nadále byla chaotická bez dirigenta, takže domácí branku jsme prakticky neohrozili. Domácí nakopávanými míči a nezměrnou bojovností si připravovali další šance, naštěstí Florián místy čaroval. Konečnou podobu výsledku dala, neomylná hlavička domácího Voňky po rohovém kopu v 75. min. Protože naše hra prakticky neexistovala, tak domácí v pohodě zápas dovedli vítězství…

Hráči odehráli zápas hluboko pod své možnosti. Možná pod dojmem historie, která říká, že v Nedělišti vždy Malšova Lhota prohrála Co více dodat?…