OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2016/2017 » 3.kolo Nové Město - Malšova Lhota 3:3 (2:0)

Nové Město – Malšova Lhota 3:3 (2:0)

Fakta – branky: Borek, Bambas, Vinař z pen. – Šimek, Krejcar, Kocek, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:0, diváci: 62, rozhodčí Konhefr.

Nové Město: Jeřábek – Stuchlík, Krnáč, Borek, Kopřiva – Hrubeš, Vinař, Matys, Vlk – Bambas, Midloch P. (46. Šťastný).

Malšova Lhota: Petřík – Šimek, Jarkovský, Blecha, Krejcar F. (43. Podzimek) – Svoboda (78. Voltr), Havelka, Kekelák, Krejcar T. – Janošič (56. Kotík), Fischer (30. Kocek).

Komentář k utkání:

Zápas v Novém Městě se mi nehodnotí lehce. Utkání ovlivnila hrubá chyba našeho brankáře už v 1.minutě, po které jsme naprosto zbytečně inkasovali. Je to už třetí zápas v řadě, kdy jsme inkasovali po zaváhání brankáře. V prvním poločase se soupeř pouze bránil, přesto ale dokázal vedení zvýšit po rychlém brejku a dalším našem nepochopitelném zaváhání. V poločasové přestávce proběhla v kabině pořádná bouřka, která nám (alespoň na chvilku) pomohla. Během 7 minut jsme dokázali skóre otočit na 2:3. Bohužel místo další branky v síti soupeře, který byl v této fázi utkání zcela odevzdaný, jsme přestali hrát a pouštěli soupeře do rychlých brejků a množství standardních situací. Právě po jednom z brejků následoval pokutový kop proti nám a vyrovnání.

Výsledek, výkon, ale zejména přístup některých hráčů k zápasu byl pro mne velkým zklamáním. Bohužel na nás nebylo vidět, že by se o vítězství chtěli porvat všichni, ale jen někteří. A to nestačí.