OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2013/2014 » 25.kolo: Boharyně - Malšova Lhota 2:1 (0:0)

euTAX III. třída - 25. kolo

TJ Bystřice Boharyně - TJ Sokol Malšova Lhota 2 : 1 (0 : 0)

Rozhodčí: STRÁNSKÝ - 2x Laik (Boharyně)

Boharyně: Peterko - Steinfeld, Valášek, Široký, Rejmánek (20. Málek) - Pšenička, Rensa, Farka, Pavlíček - Tryzna, Samek

Malšova Lhota: Křičenský - Radoň (46. Sedliský) Moder, Rűcker, Ďurech - Šimek, Soukup Petr, Hladík, Folvarský (46. Soukup Pavel) - Filipi, Kotík

Karty: 1 : 2 (Moder, Filipi) ČK 0 : 0 PK 0 : 0

Branky: 70. Málek, 84. Tryzna 86. SOUKUP Petr

Průběh: Hosté hrající v prvním poločase do "kopce" zahrozili hned v první minutě, ale to bylo vše. Domácí hrající z "kopce" zahrozili vzápětí, ale Křičenský byl na místě. Poté se hra odehrávala nahoru dolů. oba týmy si vypracovaly i šance, ale střelci pálili slepými. Ve 13. min. zachránila hosty jen levá tyč. Na druhé straně slibné střely Ďurecha nebo Petra Soukupa jen těsně branku domácích minuly. A tak první poločas skončil bez branek. Druhý poločas zahájili náporem z "kopce" hosté, ale paradoxně to byli domácí, kteří si vypracovali v průběhu 53. min. dvě 100% šance, ale Křičenský změnu skoré nepřipustil. Poté měl dvě 100% šance hostující Kotík, ale nejprve hlavou přestřelil a následně své sólo zakončil střelou vedle branky domácích. To bylo na dlouhou dobu vše, co hráči obou týmů předvedli. Až v 68.min. střelou (centrem) z 26m trefil hostující Sedliský břevno domácí branky. Otřepané NEDÁŠ - DOSTANEŠ našlo uplatnění v 70.min., kdy po sérii autových vhazování před šestnáctkou hostí, se přes tři bránící hráče dostal domácí Málek a Křičenského prostřelil 1 : 0. Hosté viditelně znervózněli a následně jejich hra byla nepřesná a chaotická bez jakéhokoliv zakončení. To domácí viditelně spokojení s výsledkem jen míče nakopávali na polovinu hostů a čekali na chyby. V 84.min. rozhodčí přisoudili rohový kop domácím a po jeho zahrání se z malého vápna hlavou trefil domácí Tryzna 2 : 0. Hosté vrhli zbývající síly do útočení a výsledkem bylo jen snížení, když v 86. min. se utěšenou střelou z trestného kopu trefil Petr SOUKUP 2 : 1. Poté domácí výsledek již bez problémů ubránili...

Komentář: V pravém letním počasí jsme opět podali velmi slabý výkon. Většina hráčů zahrála pod své možnosti, částečně svůj standard odevzdali Křičenský a Filipi. Záblesky bojovnosti se občas objevily, ale to na nadšeně bojující domácí nestačilo. Bohužel vliv na souhru měla i nestandardní sestava. O neproměňování šancí v našem podání se nemá smyslu zmiňovat. Jen doufám, že v posledním kole protrhneme na domácí půdě proti Novému Městu nad Cidlinou střeleckou smůlu a slušným výkonem se rozloučíme s domácími diváky...