OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » 24. kolo: Malšova Lhota vs. Roudnice "B" 2:1 (0:0)

PromePro IT III. třída - 24. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - TJ Sokol Roudnice "B" 2 : 1 (0 : 0)

Rozhodčí:              KREJSKA – Marek (Malšova Lhota) - Laik (Roudnice)

Malšova Lhota:      Florián - Volf, Hladík, Janata, Ďurech - Téra (78. Kotland), Scháněl (81. Křičenský), Petr Soukup, Moder (70. Šimek) – Kekelák L. - Baják

Roudnice"B":          Žák – Kučera (74.  Klapka), Gráf, Koutník D., Novotný - Svatoň (72. Voříšek),  Vlnas, Pithart, Koutník L. - Melichar, Koudelka

Karty:                           ŽK 1 : 2 (Janata - Koudelka, Vlnas)                           ČK 0 : 0                           PK 0 : 1

Branky:                 51. SOUKUP Petr, 73. KEKELÁK - 88. Novotný (PK)

Komentář:     Na rozdíl od posledních zápasů jsme do utkání vstoupili aktivně. Přišli i šance, ale opět zůstaly postupně v podání Janaty, Kekeláka nebo Modera nevyužity. Hosté v prvním poločase hráli velmi zataženě, prakticky nic nevyprodukovali a tak první poločas skončil bezbrankovou remízu. I do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, bohužel střelecké pokusy Kekeláka a Bajáka bravurně zneškodnil brankář hostí. Úspěšný byl až v 51. min. Petr SOUKUP, který malou domů hostí usměrnil podél vybíhajícího brankáře do sítě 1 : 0. Hosté konečně vyšli z obranné ulity a tak musel zasahovat několikrát i brankář Florián.  My jsme hrozili z rychlých brejků, ale hosty držel nad vodou jejich brankář. Nakonec kapituloval v 73. min., kdy KEKELÁK zužitkoval dlouhý výkop Floriána a po vyhraném souboji se stopery hostí nezadržitelně skóroval podruhé 2 : 0. Bohužel další šance v podání Soukupa, Kekeláka ani Bajáka zůstaly nevyužity a tak v samém závěru po chybě v rozehrávce upravili skoré zápasu hosté. V 88. min. Janata fauloval v šestnáctce a Novotný nařízenou penaltu s přehledem proměnil 2 : 1.  V nervózním závěru měli hosté ještě výhodu přímého kopu, ale hostující Koudelka neuspěl. Prakticky po rozehrání bylo utkání ukončeno…

Po debaklu z Vysoké a vzhledem k situaci v tabulce to pro nás byl prakticky zápas o přežití. Díky soustředěnému výkonu všech hráčů jsme tento zápas zvládli. Vynikající výkony předvedli, zejména „nestárnoucí" Scháněl a debutující hráči dorostenec Téra a "navrátilec" Martin Moder, jejich výkony jsou velkým příslibem do budoucna. Díky ostatním výsledkům máme záchranu ve vlastních rukách. Musíme se nyní soustředit a v příštím zápase v Lužci odvést stejný výkon a hlavně, přivést všechny body…