OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » 24.kolo: Malšova Lhota vs. Kosičky "B" 2:3 (1:2)

JAKO III. třída - 24. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - TJ Spartak Kosičky "B" 2 : 3 (1 : 2)

Rozhodčí: PODHAJSKÝ - Semerák - Trojan

Malšova Lhota: Křičenský – Šimek, Jarkovský, Hladík (46. Podzimek), Sedliský – Žoček (78. Folvarský),  Petr Soukup (69. Radoň, 80. Boška), Voltr (46. Krejcar), Pavel Soukup – Kotík, Baják

Karty: ŽK 2 : 4 (Voltr,Křičenský - Kvaček, Černý, Volf, Stránský)  ČK 0 : 0 PK 0 : 1

Branky: 15. ŽOČEK, 50. BAJÁK - 13. Stránský, 43. Kvaček,  60. Koliáš  (PK)

Komentář: Po velmi dobrém úvodu, kdy nejprve v 10.min.  Pavel Soukup nastřelil břevno, následně Žoček nestačil dorazit vyraženou střelu Petra Soukupa, přišel šok. V 13.min. byl signalizován náš ofsajd, my přestali hrát, hosté rychle poslali míč za naší obranu a naběhnuvší Stránský pohotově zakončil 0 : 1. Naštěstí v 15. min. po velmi dobré kombinační akci vyrovnal ŽOČEK 1 : 1.  Po našem rychlém vyrovnání, hosté přitvrdili v osobních soubojích a hra se odehrávala mezi oběma šestnáctkami bez výrazných šancí. Bohužel v 43.min. naši obránci byli nedůrazní, nedokázali míč dostat do bezpečí a napadající Kvaček toho využil 1 : 2. Do druhého poločasu jsme vstoupili se změnami v sestavě a v 50.min. po přihrávce Kotíka vyrovnal BAJÁK 2 : 2. V 60.min. nafilmovaný pád v naší šestnáctce posoudil rozhodčí jako penaltový, nedal na protesty, ani situaci nechtěl konzultovat s pomezním. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Koliáš 2 : 3. V dalším průběhu zápasu na hřišti několikrát zajiskřilo, pro zranění musel střídat Petr Soukup, nadále jsme se až do závěru zápasu snažili o vyrovnání, bohužel, slibné šance postupně neproměnili Pavel Soukup, Šimek, Kotík nebo Baják...

Na domácí půdě jsme po venkovních porážkách chtěli uspět, bohužel opět jsme "prospali" první poločas, kdy jsme hráli bez bojovnosti, pohybu a zejména bez zaujetí.  V druhém poločasu se částečně náš výkon zlepšil, ale nechali jsme se několikrát rozhodit velmi nevyrovnaným výkonem hlavního rozhodčí, který svými rozhodnutími k úrovni zápasu jednoznačně nepřispěl. Pět porážek v řadě a předvedené výkony nás předurčili k boji o záchranu. Jediným kladem zápasu je obnovený start Tomáše Krejcara. Musíme se vzpamatovat a bodovat příští sobotu od 17:00hod., kdy zajíždíme do Boharyně...

1. Cerekvice 23 17 2 4 81:31 53
2. Nový Hradec B 23 14 0 9 56:48 42
3. Syrovátka 23 13 2 8 60:55 41
4. Ohnišťany 23 12 4 7 58:39 40
5. Boharyně 23 11 4 8 49:28 37
6. Nové Město 23 10 3 10 48:53 33
7. Prasek 23 10 2 11 56:54 32
8. Starý Bydžov 23 9 4 10 56:54 31