OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2013/2014 » 23. kolo: Ohnišťany - Malšova Lhota 3:1 (2:1)

euTAX III. třída - 23. kolo

TJ Sokol Ohnišťany - TJ Sokol Malšova Lhota 3 : 1 (2 : 1)

Rozhodčí: PÁRA - 2x Laik (Ohnišťany)

Ohnišťany: Šoltys - Novotný Jar. (55. Sehnal), Bydžovský, Šulc (75. Novotný Petr), Kleňhar - Mydlář, Dvořák (70. Kmínek J.), Kopáč, Hlavatý - Vrba, Bezvoda

Malšova Lhota: Křičenský - Moder, Němec, Janata, Ďurech - Šimek, Soukup Petr, Hladík, Soukup Pavel - Folvarský (60. Radoň), Kotík

Karty: 4 : 1 (Soukup Pavel) ČK 0 : 0 PK 0 : 0

Branky: 31. Šimek, vl., 36. Dvořák, 90. Vrba 15. JANATA

Průběh: Domácí zahájili náporem a v průběhů prvních deseti minut si vytvořili tři výborné šance, jednou hosty zachránilo břevno a dvakrát byl úspěšný brankář hostí Křičenský. Co se nepodařilo domácím, tak se podařilo hostům. V 15.min. se postavil k zahrání trestného kopu JANATA a přízemní střelou, která se odrazila od tyče do branky otevřel skoré 0 : 1. Domácí se nenechali inkasovanou brankou zaskočit a nadále byli aktivní. Dlouhými nakopávanými míči za obranu hostí neustále zaměstnávali obranu hostí. V 31.min. domácí Kleňhar zahrával ze strany trestný kop, jeho centr před dobíhajícími útočníky dokázal hostující Šimek bezpečně poslat k tyči za překvapeného Křičenského 1 : 1. V 36.min. se nezdařil výkop Křičenskému, míč získal domácí Dvořák a střelou na přední tyč překonal Křičenského podruhé 2 : 1. Hosty otočení zápasu zaskočilo a domácí v pohodě dohráli první poločas. Do druhého poločasu hosté vstoupili aktivně. Začali více kombinovat, ale v koncovce byli jaloví. Většina jejich akcí končila před šestnáctkou domácích nebo nepřesnou střelou. To domácím maximálně vyhovovalo a nikam se netlačili, viditelně bránili výsledek. V hektickém závěru se na domácí polovině pohybovali všichni aktéři včetně hostujícího brankáře Křičenského. Hosté z náporu vytěžili jen několik rohových kopů, ale bez efektu. Nakonec v 90.min. si domácí Vrba udělal z hostujících hráčů slalomové tyče a přesnou střelou na přední tyč upravil konečných 3 : 1...

Komentář: K zápasu jsme vyrazili v minimálním počtu za průtrže mračen a krupobití, což zřejmě zanechalo na hráčích stopy. Některé svěřence následně zaskočil i pěkný nový trávník a fakt, že žádná bouřka se v Ohnišťanech nekonala. Náš výkon byl bezkrevný, křečovitý, bez bojovnosti a patřičného nasazení. Naše porážka je naprosto zasloužená. Jak se má hrát o body ukázali jen domácí. Doufám, že v příštím zápase již budou k dispozici i někteří hráči, kteří tentokrát chyběli pro zranění nebo pracovní povinnosti...