OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » 23. kolo: Cerekvice vs. Malšova Lhota 3:0 (1:0)

JAKO III. třída - 23. kolo

TJ Sokol Cerekvice nad Bystřicí - TJ Sokol Malšova Lhota  3 : 0 (1 : 0)

Rozhodčí: KINCL – Laik (Malšova Lhota) - Laik (Cerekvice)

Malšova Lhota: Petřík – Svoboda (77. Boška), Jarkovský, Ďurech, Pavel Soukup – Žoček, Petr Soukup, Hladík, Baják – Kotík (67. Folvarský), Voltr (70. Podzimek)

Karty: ŽK 0 : 0  ČK 0 : 0 PK 1 : 0

Branky: 4. Dědina, 84. Orct, 90. Černý  (PK)

Komentář: Na půdě vedoucího celku jsme zápas zahájili s otevřeným hledím. Bohužel naší snahu přerušila na dlouhé minuty 4.min., kdy domácí po neodmávaném autu vybojovali rohový kop. Po jeho zahrání na hlavičku domácího Dědiny byl Petřík bezmocný 1 : 0. Domácí povzbuzeni vstřelenou brankou zvýšili obrátky a naše obrana se měla co ohánět. Posléze jsme hru vyrovnali, dokonce po sérii rohových kopech jsme několikrát domácí branku ohrozili, bohužel bez efektu. V závěru prvního poločasu předvedl Petřík bravurní zákrok, z protiútoku, který domácí zastavili až faulem, střelu Voltra ze standardní situace vytěsnil na rohový kop domácí brankář.  Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně. V 48. min. Kotík v šestnáctce domácích byl poslán na zem domácím Javůrkem, ale rozhodčí penaltu nezapískal. Následně domácí po rychlém brejku trefili pouze tyč za překonaným Petříkem. Ten se vyznamenal v 63.min., kdy skvělými zákroky zneškodnil střely domácích střelců. Postupně jsme v poli převzali iniciativu, ale ta končila většinou před šestnáctkou domácích. Bohužel v 84.min. Boška "zapomněl" za sebou domácího Orcta, který se neomylně trefil 2 : 0. V 90.min. za naší obranu zaběhl domácí hráč, kterého následně fauloval v šestnáctce vybíhající Petřík, rozhodčí ukázal nekompromisně na penaltový puntík. K exekuci se postavil Černý a střelou pod dobře reagujícím Petříkem dal výsledku konečnou podobu 3 : 0...

Bohužel i přes částečně zlepšené výkony všech hráčů jsme poslední venkovní zápas nezvládli a tak naplnili černou sérii čtyř porážek v řadě. Tentokrát jsme zaostávali v osobních soubojích, chybovali při zakládání akcí a velmi nedůrazní jsme byli v útočné fázi. Určitou nesehranost přineslo i přeskupení sestavy. Nedá se nic dělat, než zahájit záchranářské práce. Příležitost k tomu budeme mít určitě příští sobotu, kdy na domácí půdě přivítáme od 17:00hod. Kosičky "B"...