OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » 22. kolo: Hoříněves vs. Malšova Lhota 4:2 (4:0)

JAKO III. třída - 22. kolo

TJ Sokol Hořiněves - TJ Sokol Malšova Lhota  4 : 2 (4 : 0)

Rozhodčí: ČOŽÍK – Laik (Malšova Lhota) - Laik (Nové Město)

Malšova Lhota: Křičenský (ČK 15.min.) – Šimek, Folvarský (57. Radoň), Hladík, Ďurech – Svoboda, Petr Soukup, Blecha, Žoček (15. Petřík) – Kotík (76. Boška), Voltr

Karty: ŽK 2 : 5 (Pudleiner, Javůrek - 2x Křičenský, Blecha, Pe. Soukup, Kotík)

ČK 0 : 1 (Křičenský) PK 2 : 1 (neproměnil Pe. Soukup)

Branky: 13. a 15. Rejfek  (2x PK), 10. Pudleiner, 39. Novák  - 58. KOTÍK, 65. Pe. SOUKUP

Komentář: Opět jsme v úvodu zápasu byli aktivnější, ale naše aktivitu ukončila 10. min., kdy domácí Pudleiner po zahrání standardní situace hlavou otevřel skoré zápasu 1 : 0. Následné minuty byly pro nás šokem. Nejprve v 13.min. vybíhající Křičenský ostrým skluzem zastavil v šestnáctce nabíhajícího útočníka, rozhodčí nezaváhal - ŽK a penalta. Tu s přehledem proměnil domácí Rejfek 2 : 0, následně v 15.min. váhajícímu Hladíkovi sebral míč v rohu šestnáctky domácí útočník, Křičenský zareagoval dalším ostrým zákrokem, výsledek totožný - ŽK, samozřejmě ČK a penalta. Do branky se postavil Petřík a domácí Rejfek se  opět nemýlil 3 : 0. Vývoj zápasu nás naprosto konsternoval, prakticky jsme na hřišti neexistovali, domácí byli na koni. My jsme se vybíjeli v diskuzi s rozhodčím, a tak na našem kontě přibývaly pouze žluté karty. Domácí hýřili aktivitou a Petřík se v brance musel otáčet. Kapituloval až v 39.min., kdy po opětovném našem zaváhání při obranné činnosti  ho prostřelil domácí Novák 4 : 0.  Naštěstí tak skončil první poločas. Po uklidnění vášní, kdy jsme zůstali na hřišti a změnách v sestavě jsme najednou začali hrát konečně fotbal. V 58.min. po centru Šimka se hlavou trefil KOTÍK 4 : 1. Začali jsme i v desíti domácí stále více přehrávat, výsledkem byla v 65.min. střela do šibenice Petra SOUKUPA 4 : 2. Domácí znervózněli,  po dalším našem útoku faulovali v 71.min. Kotíka v šestnáctce, následovala penalta, bohužel Petr SOUKUP branku přestřelil. V dalším průběhu zápasu se domácí vzpamatovali, naopak naše aktivita výrazně poklesla. Skoré zápasu se naštěstí již nezměnilo...

Je opravdu těžké ještě něco k zápasu dodávat. Přes varování jsme jednoznačně do zápasu vstoupili nekoncentrovaně, navrátilec po zranění, Křičenský,  nám tentokrát moc nepomohl. V obraně jsme začali hrát velmi laxně a v poli naprosto bez pohybu. Navíc po úvodní šokové čtvrthodince jsme se vybíjeli kritikou rozhodčího bez toho, abychom se věnovali spíše hře. Naštěstí po domluvě o poločase, změnách sestavy jsme se do zápasu i v deseti vrátili. Ano, druhý poločas všichni hráči najednou hýřili pohybem a příkladnou bojovností, výsledek se dostavil. bohužel neproměnná penalta nás zabrzdila, naopak domácí probudila. Částečně jsme předvedli výkon druhého poločasu v Roudnici. V týdnu máme o čem diskutovat a je třeba se připravit na příští sobotu, kdy hrajeme naposledy "venku", a to od 17:00hod. na půdě vedoucího týmu Cerekvice...