OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » 21. kolo: Kosičky vs. Malšova Lhota 1:1 (0:0)

PromePro IT  III. třída - 21. kolo

TJ Spartak Kosičky "B" - TJ Sokol Malšova Lhota  1 : 1 (0 : 0)

Rozhodčí:              KOZA - Vavřina - Laik (Kosičky)

Kosičky "B":             Tomek M. – Styblík, Černý M., Kvaček , Volf – Havlín (46. Tomek V.), Donát (62. Stránský M.), Beneš, Mráz – Šanda J. (46. Černý J.), Pražák

Malšova Lhota:     Florián – Sedliský, Soukup Petr, Ďurech, Volf –  Šimek, Blecha, Scháněl, Radoň – Kotík, Křičenský

Karty:                           ŽK 1 : 0                                              ČK 0 : 0                                                 PK 1 : 0

Branky:                 79. (PK) Pražák - 63. VOLF

Komentář:     První poločas mněl vyrovnaný průběh. Hra se většinou odehrávala mezi oběma šestnáctkami bez výrazných šancí. Domácí sice po jednom z centrů nastřelili břevno naší branky, my odpověděli několika nepřesnými střelami. Ve druhém poločasu jsme byli přeci jen aktivnější, ale střely Soukupa a Kotíka si svůj cíl nenašly. Až v 63. min. přišla parádní kombinace dvojice Kotík - Blecha a  následný přesný centr Blechy, VOLF poslal do sítě domácích 0 : 1. Poté několikrát zahrozil Kotík, ale bez efektu. Domácí vrhli všechny síly do vyrovnání,  jejich aktivita stoupla po příchodu Stránského. Naši obránci měli s jeho rychlostí viditelné problémy. V 79. min. po zaváhání při našem rozehrání, hasil situaci vyběhnutím pod nohy Stránského Florián, bohužel ho srazil a následovala penalta. Domácí Pražák se štěstím proměnil, Florián si na míč sáhl 1 : 1. V závěru zápasu se mohl zapsat do listiny střelců nejprve hlavičkou Křičenský a po sólu Kotík. Zápas tak dospěl k remíze...

Složení týmu bylo do posledních minut před odjezdem k zápasu napjaté. Přesto jsme chtěli po třech porážkách v řadě bodově zabrat. Hráči, kteří k utkání nastoupili předvedli kolektivní bojovný výkon a zaslouženě byli bodově odměněni. Je jen škoda neproměněných šancí v závěru, mohli jsme získat více. Je třeba bod potvrdit v příštím zápase, kdy k nám v sobotu přijede ambiciózní tým Červeněvse..