OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2013/2014 » 20.kolo: Třebeš B - Malšova Lhota 4:1 (2:0)

euTAX III. třída - 20. kolo

Sokol Třebeš"B" - TJ Sokol Malšova Lhota 4 : 1 (2 : 0)

Rozhodčí: SMRČEK - Šanc - Vavřina

Třebeš "B": Hruška - Černý, Kocián, Vlach (53. Kosyak), Kincl (46.Michlík) - Rederer, Majer, Krykorka, Mizerík (53. Tesař) - Vacek, Rychtár (83. Novotný)

Malšova Lhota: Křičenský – Folvarský (46. Rűcker), Moder, Kekelák L., Ďurech – Sedliský, Kašpar (46. Soukup Pe., 61. Janata), Havelka J., Kotík (46. Soukup Pa.) – Hladík, Filipi

Karty: 2 : 3 (Krykorka, Kosyak - Kekelák, Janata, Moder) ČK 0 : 0 PK 1 : 0 (nedal Kincl)

Branky: 13. Vlach, 40. Rychtár, 2x Vacek (47. a 50.) 72. FILIPI

Průběh: Domácí začali velkým náporem, který hosté vůbec nezachytili. Domácí mohli jít do vedení už v 6.min., kdy byl v šestnáctce faulován domácí Krykorka, ale exekutor Kincl pálil jen do nohou padajícího hostujícího Křičenského. Nápor domácích nakonec vyústil ve vedoucí branku ve 13.min., kdy s pomocí hostující obrany se trefil Vlach 1 : 0. Poté se na branku hostí valil jeden útok za druhým, ale obrana odolávala. V této fázi hry se hosté jen sporadicky dostali na polovinu domácích. Ve 39.min. hostující Kašpar ze středového kruhu málem nachytal domácího Hrušku. Právě Kašpar o minutu později ve snaze rychle rozehrát míč, přihrál domácímu Krykorkovi, který vyslal do brejku Rychtára a ten si se šancí bezpečně poradil 2 : 0. Do druhého poločasu nastoupili hosté se změnami v sestavě. Domácí nadále pokračovali ve své aktivní hře. Během tří minut dokázal Vacek využít okének ve středu obrany hostí a zvýšil po samostatných únicích na 4 : 0. Poté vystřídali i domácí, hosté přeskupili sestavu a obraz hry se částečně změnil. Hosté začali více útočit a začali více zaměstnávat domácího Hrušku. Dobré šance na snížení měli J. Havelka a Kekelák, ale Hruška jejich "tutovky" zneškodnil. Aktivita hostí byla odměněna až v 72.min., kdy po kombinaci vypálil FILIPI, Hruška jeho střelu jen vyrazil a FILIPI svou střelu dorazil do sítě 4 : 1. V 79.min. to byl opět Filipi, který se dostal do šance, ale Hruška byl tentokrát úspěšnější. Další změnu skoré již domácí nepřipustili a zkušeně si ohlídali výsledek utkání...

Komentář: Na půdě lídra jsme chtěli uspět, ale výsledek mluví za vše. Do zápasu jsme vstoupili nervózně, ustrašeně a bez bojovnosti. Navíc jsme si nedokázali vůbec přihrát. Bohužel ani vstup do druhého poločasu nám nevyšel, než se změny v sestavě projevily, tak jsme dvakrát inkasovali po rychlých protiútocích. Nakonec i díky ochladnutí náporu domácích jsme začali hrát důstojnou roli, ale navíc než na kosmetickou úpravu výsledku jsme nedosáhli. Svou pasivitou, zejména v prvním poločase jsme domácím více méně zápas usnadnili. Je pravda, že domácí hráči byli živější, lépe kombinovali, ale o výsledku rozhodl fakt, že tři branky jsme domácím přímo darovali a ti nepohrdli. Pevně věřím, že hráči si ze svého "vystoupení" vezmou patřičné ponaučení a vše napraví s Vysokou "B" příští neděli...