OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » 20. kolo: Roudnice "B" vs. Malšova Lhota 4:2 (4:0)

JAKO III. třída - 20. kolo

SK Roudnice "B"- TJ Sokol Malšova Lhota   4 : 2 (4 : 0)

Rozhodčí:              ŠMOLKA  – Vlachý - Ludvík

Malšova Lhota:      Petřík – Šimek (63. Žoček), Jarkovský, Hladík, Soukup Pavel (75. Radoň) – Svoboda, Petr Soukup, Blecha, Baják – Kekelák (61. Kotík), Voltr (70. Boška)

Karty:                           ŽK 0 : 1 (Soukup Petr)                    ČK 0 : 0                                        PK 0 : 0

Branky:                 5. Soukup Pavel vl., 13. Bednář, 16. Mrštík, 31. Tomeš - 58. HLADÍK, 64. BLECHA

Komentář:     Domácí začali utkání velmi aktivně. Výsledkem byla první branka v naší síti, a to v 5.min., kdy Pavel Soukup umístil k tyči střelu domácího Bednáře 1 : 0. My jsme mohli vyrovnat po rozehrání, ale bohužel náznak šance skončil pouze nevyužitým rohovým kopem. To domácí Bednář v 13.min. dokázal bezezbytku využít perfektní přihrávku za naše stopery a zvýšil na 2 : 0.   V 16.min. jsme inkasovali potřetí, když střelec Mrštík byl při střele faulován, rozhodčí pískal, míč zaplachtil za bezmocného Petříka a rozhodčí po "nápovědě" domácích náhle ukázal na středový kruh, naše protesty byly marné 3 : 0. Branka nás dostala do kolen a domácí nás přímo válcovali. Nápor domácích vyústil v 31.min., kdy tečovaná střela Tomeše zapadla za tyč marně se natahujícího Petříka 4 : 0. Poté jsme zvedli hlavu, hru vyrovnali, ale střely Kekeláka, Petra Soukupa na výsledku prvního poločasu nic nezměnili. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, nastěhovali se na polovinu domácích. Nebezpečná zakončení postupně předvedli Kekelák, Petr Soukup, Hladík, ale obrana domácích odolávala. Nápor jsme zúročili v 58.min., kdy po rohovém kopu našel Petr Soukup v šestnáctce domácích HLADÍKA, který s ledovým klidem zakončil 4 : 1. Následně pro svalové zranění střídal Kekelák, přišli i další změny v rozestavení, ale na našem náporu se nic nezměnilo. Další snížení přinesla 64.min., kdy Petr Soukup přesnou přihrávkou uvolnil nabíhajícího BLECHU, který nekompromisně zakončil 4 : 2. Domácí viditelně znervózněli, naše převaha byla místy až drtivá, ale následné slibné šance Kotíka, Bajáka, Petra Soukupa se branky nedočkaly. Domácí občas zahrozili z brejků, naštěstí naše obrana v čele s Petříkem vše vyřešila a tak skoré zápasu se již do konečného hvizdu rozhodčího nezměnilo...

Co více říci k zápasu? Před zápasem jsme museli řešit dilema, kdo do branky za zraněného Křičenského? Role brankáře se ujal Petřík, který rozhodně nezklamal a na obdržených brankách nenese žádnou vinu. Ovšem rozhodl první poločas, kdy jsme se nechali zaskočit aktivní hrou posílených domácích o hráče "A" mužstva. Až do stavu 4 : 0 jsme hráli bez pohybu s malou úspěšností v osobních soubojích. Po domluvě v kabině jsme ve druhém poločase byli jednoznačně lepší a brzy ovládli hru. Lépe jsme se začali pohybovat, dařila se kombinace, hlavně jsme přidali na důrazu v osobních soubojích a možná to bylo dílem i toho, že domácí pod dojmem výsledku vystřídali. Domácí jsme dostali pod velký tlak, zejména po vstřelených brankách, ale v koncovce jsme se již neprosadili. Jsem velmi rád, že jsme dokázali hrozící debakl odvrátit a ukázat, že fotbal hrát umíme. Bohužel dobrý výkon z jednoho poločasu na body nestačil. Takže vše můžeme napravit příští sobotu, kdy hrajeme od 17:00hod. na hřišti Nového Města n. C. ...