OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » 20. kolo: M. Lhota vs. Boharyně 0:1 (0:0)

PromePro IT III. třída - 20. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - TJ Bystřice Boharyně    0 : 1 (0 : 0)

Rozhodčí:              IKIZGŰL - Šmolka - Skyba; ZVOLÁNEK (delegát OFS HK)

Malšova Lhota:      Florián - Sedliský, Kozel (63. Kotík), Janata, Volf - Šimek (46. Folvarský, 76. Radoň), Scháněl, Petr Soukup, Filipi - Baják, Kotland M. (86. Křičenský)

Boharyně:             Peterko - Flegr, Steinfeld, Samek, Málek Pavel – Široký (46. Pšenička), Klimt, Pavlíček, Rejmánek (46. Beneš) - Málek Patrik, Volf

Karty:                           ŽK 3 : 3 (Soukup, Kotland, Janata)                            ČK 0 : 0                           PK 0 : 0

Branky:                 60. Málek Patrik

Komentář:     Bohužel ani druhý domácí zápas jsme nezvládli. První poločas se většinou odehrál od šestnáctky po šestnáctku s občasnými závary před oběma brankami. My nastřelili Janatou břevno, se střelami hostí si poradil brankář Florián. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase, jen s tím rozdílem, že v 60. min. po zaváhání obrany svoji šanci hosté proměnili. My se snažili o vyrovnání, ale v koncovce jsme byli málo důrazní, zbrklí a netrpěliví. Hosté v závěru téměř odpadli, ale nám se vyrovnat nepodařilo a tak jsme opět zůstali bez bodů.

I přes smolnou porážku většina hráčů odvedla své. Tentokrát nechyběla bojovnost ani důraz v osobních soubojích. Bohužel opět po nešetrném zákroku soupeře bez jakéhokoliv potrestání musel střídat Kozel (koleno), vypadá to na delší absenci, čímž se náš kádr opět zúží. Sestava do Kosiček se zřejmě bude lepit na poslední chvíli…