OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » 19.kolo: Cerekvice vs. Malšova Lhota

PromePro IT III. třída - 19. kolo

TJ Sokol Cerekvice nad Bystřicí  - TJ Sokol Malšova Lhota  8 : 1 (5 : 0)

Rozhodčí:              KINCL - Laik (Cerekvice) - J. Kotland, L. Kekelák(Malšova Lhota)

Cerekvice:             Tomášek - Dědina (85. Strnadel), Petřík, Rachota, Javůrek  – Lulek, Bělina R. (46. Jenčovský), Bělina M., Parobek (75. Masařík) - Horáček, Kučera

Malšova Lhota:      Florián - Radoň, Petr Soukup, Janata, Volf - Šimek, Krejcar (36.Kotík), Hladík, Ďurech - Křičenský, Kotland M. (46. Scháněl)

Karty:                           ŽK 1 : 2 (Lulek - Kotík, Křičenský)         ČK 0 : 0        PK 1 : 1 (12. Kučera, nedal - 81. SOUKUP)

Branky:                 4x Kučera, 3x Bělina M., Bělina R. - 81.(PK) SOUKUP

Komentář:     Výsledek mluví za vše. Z naší strany, zejména v prvním poločase se dá k našemu výkonu říci jediné - BLAMÁŽ. Naivní bránění, marná snaha o ofsajd systém umožnila domácím střílet jednu branku za druhou, a to ještě několik samostatných útoků zlikvidoval Florián včetně penalty. Ve druhém poločase domácí polevili, naše hra po přeskupení se zvedla, ale další přímo žákovské chyby při obranné činnosti umožnili domácím skoré navyšovat.

V pátek 1.5 přivítáme ambiciózní Ohnišťany (dohrávka 16. kola) a hned v sobotu 2.5. nebezpečnou Boharyni. Nezbývá něž věřit, že kádr pro oba zápasy se doplní o další hráče, zejména o ty, kteří měli pracovní povinnosti nebo dali přednost svým zájmům. Tyto dva domácí zápasy jsou pro nás klíčové, věřím, že naše výkony budou diametrálně rozdílné od předvedeného výkonu s Cerekvicí...