OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » 18. kolo: Starý Bydžov vs. Malšova Lhota 2:0 (0:0)

JAKO III. třída - 18. kolo

SK Starý Bydžov - TJ Sokol Malšova Lhota 2 : 0 (0 : 0)

Rozhodčí: KOKI – Laik (Starý Bydžov) – Marek (Malšova Lhota)

Malšova Lhota: Křičenský – Šimek (85. Boška), Jarkovský, Hladík, Sedliský – Svoboda (88. Radoň), Blecha, Žoček (46. Podzimek), Baják – Kekelák, Voltr (69. Petřík)

Karty: ŽK 2 : 1 (Váňa,Pánek – Blecha) ČK 0 : 0 PK 0 : 0

Branky: 69. Váňa, 85. Zmítko

Komentář: V utkání hraném za stálého deště jsme od začátku "tahali" za kratší konec. Domácí byli aktivnější a na naší branku se valil jeden útok za druhým. Díky pozornému Křičenskému a obraně jsme dokázali veškeré nebezpečné situace vyřešit.  My o sobě dali vědět až ve 12. resp. 13. min., kdy slibné šance postupně neproměnili Voltr, Blecha a Baják. Hra v poli se vyrovnala, domácí hrozili zejména po rohových kopech, my po brejcích. V 21.min. mohl střeleckou smůlu protrhnout Voltr, ale jeho střela šla jen těsně do zázemí. Domácí rovněž do konce poločasu neskórovali a tak první poločas skončil remízou. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a ve 48.min. osamocený Kekelák trefil jen vybíhajícího brankáře domácích. Naše neproměněná 100% šance probudila domácí, kteří zvýšili aktivitu a tím nás dostali do těžké defenzívy. Hra probíhala neustále v blízkosti naší šestnáctky nebo v ní. Dokonce jsme dvakrát po závarech v naší šestnáctce inkasovali, ale branky nebyly pro faul resp. ofsajd uznány přes nevoli domácích hráčů i diváků. Ti se nakonec dočkali v 69.min., kdy po našich nedůrazných zásazích v šestnáctce vše prostřelil domácí Váňa 1 : 0. My odpověděli kombinační akcí, kdy po vysunutí Podzimkem postupoval z úhlu sám na brankáře domácích Blecha, ale jeho střele skončila vysoko nad brankou domácích. Poté jsme se na dostřel domácí branky již prakticky nedostali, naopak po rohovém kopu v 85.min. nekrytý domácí Zmítko hlavou dal výsledku zápasu konečnou podobu 2 : 0...

Vzhledem k vývoji zápasu musím konstatovat, že naše porážka byla zasloužená. V prvním poločase jsme byli u všeho druzí a po celý zápas jsme prohrávali osobní souboje. Určitě na výsledek měli vliv dvě situace, a to neproměněná šance Kekeláka v úvodu druhého poločasu a šance Blechy po inkasované brance. Musíme na zápas zapomenout a dobře se připravit na domácí zápas, kdy příští sobotu v "Malšovce" od 17:00hod. přivítáme ambiciózní tým Syrovátky. To bude na delší dobu poslední domácí zápas, neboť následně hrajeme čtyřikrát na hřištích soupeřů (Roudnice "B", Nové Město n. C., Hořiněves, Cerekvice)...