OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » 18.kolo: Malšova Lhota vs. Třebechovice "B"

PromePro IT III. třída - 18. kolo

 

TJ Sokol Malšova Lhota - SK Třebechovice pod Orebem „B“ 2 : 0 (1 : 0)

 

Rozhodčí:              OLAH - Marek(Malšova Lhota) - Laik (Třebechovice “B“)

 

Malšova Lhota:      Florián - Sedliský, Kozel, Petr Soukup, Volf - Šimek (64. Kotík), Krejcar, Hladík, Filipi - Baják (76. Radoň), Kotland (84. Janata)

 

Třebechovice:      Jánský  -  Andr, Krejčí, Voslář, Lochman Josef st. (46. Jandera) – Svoboda (46. Morvai), Lochman Josef ml., Schűller, Matějů (46. Kouba M.)- Kolínek, Bušák (80. Václavek)

 

Karty:                           ŽK 0 : 0                               ČK 0 : 0                           PK 1 : 0 (84. FILIPI)

 

Branky:                 30. SEDLISKÝ, 84.(PK) FILIPI

 

Komentář:     V prvním domácím zápase jsme chtěli potvrdit body přivezené z Nového Města. V úvodu zápasu byli hosté aktivnější a my se museli bránit. Naštěstí brankář Florián byl na místě a s nebezpečnými situacemi resp. střelami hostí si poradil.  Ve 30. min. SEDLISKÝ vracel odražený míč do pokutového území hostí tak razantně (šikovně), že míč zapadl pod břevno branky hostí 1 : 0.  Hosté vyrovnali ve 39. min., naštěstí pro nás byl pískán ofsajd. Druhý poločas byl obrazem prvního. Hosté nadále udávali tempo zápasu a my se většinou úspěšně bránili a podnikali nebezpečné protiútoky. Bohužel bez efektu. 84. min., kdy nápor hostí vrcholil, se vyznamenal brankář Florián, který dokázal hlavičku hostujícího Lochmana ml. vytěsnit zázračně na roh. Po jeho zahrání se vydal do rychlého protiútoku Petr Soukup, který se dostal až před brankáře hostí, ten ho v souboji podrazil a hlavní rozhodčí nezaváhal, přes protesty hostí nařídil pokutový kop. K exekuci se postavil FILIPI a bezpečně zvýšil na 2 : 0. Ani tato branka hosty nezlomila, nadále se snažili o snížení, ale my jsme je již k ničemu nepřipustili.

                                Opět musím konstatovat, že jsme podali opravdu bojovný a kolektivní výkon. Svými zákroky nás několikrát podržel brankář Florián. Na rozdíl od hostů jsme tentokrát byli v koncovce efektivní. Je třeba tento výkon zopakovat i následujícím zápase, kdy zajíždíme v sobotu do Cerekvice…