OK

Úvodní stránka » Mladší žáci » Výsledky utkání 2015/2016 » 16.kolo: Stěžery vs. Malšova Lhota 3:1 (2:1)

Třetí jarní utkání se hrálo za vytrvalého deště. Od začátku utkání jsme měli s důrazným soupeřem problémy. Přesto se nám dařilo držet krok a soupeře, byť značně oslabeni, jsme v určitých pasážích i přehrávali. Bohužeůl jsme se nevyvarovali zbytečných chyb a prohrávali 2:0. Po dílčím uklidnění našich hráčů jsme ještě do poločasu T. Francem snížili. Druhý poločas jsme i s mladšími hráči r. 2005 dokázali domácí tým přehrávat. Bohužel jsme nebyli schopni efektivně zakončovat.

Utkání mělo svižný průběh, po zklidnění našich hráčů jsme byli schopni kombinovat a tím dostávat soupeře pod tlak. Bohužel tentokrát to k bodům nevedlo. Pozitivem je velmi dobrý výkon většiny hráčů, především těch nejmladších r. 2005.

Sobota 9. 4. 2016 14:00

Stěžery - Malšova Lhota 3:1 (2:1)

Branky: 11. Smetiprach Jaroslav, 16. Jeřábek Pavel, 45. Jeřábek Pavel - 26. Franc Tobiáš

Rozhodčí: Halberštát Petr.

1. Hořiněves 16 13 2 1 149:20 41
2. Stěžery 16 13 2 1 86:10 41
3. Nové Město 15 12 1 2 89:24 37
4. Malšova Lhota 16 10 3 3 74:29 33
5. Třebeš C 16 10 1 5 82:33 31
6. FC Hradec dívky 16 9 3 4 55:23 30
7. Kunčice 16 7 1 8 53:51 22