OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » 15. kolo: TJ Sokol Malšova Lhota vs. LOKO HK "B" 3:1 (2:0)

JAKO III. třída - 15. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - TJ Lokomotiva Hradec Králové "B" 3 : 1 (2 : 0)

Rozhodčí:              ŠMOLKA - Marek (Malšova Lhota) - Laik (Malšova Lhota)

Malšova Lhota:      Křičenský – Šimek (76. Boška), Jarkovský, Hladík, Pavel Soukup – Svoboda (84. Folvarský), Petr Soukup, Podzimek (73. Voltr), Žoček – Krejcar (73. Petřík), Kekelák (46. Kotík)

Karty:                           ŽK 0 : 0                                           ČK 0 : 0                                              PK 0 : 0

Branky:                 26. KEKELÁK, 30. ŽOČEK, 72. Petr SOUKUP - 50. Tuček

Komentář:     V úvodu utkání jsme byli aktivní, v krátkém časovém sledu zahrávali několik rohových kopů, ale bez úspěchu. V další fázi zápasu se hra odehrávala na polovině hostí s nebezpečnými situacemi před jejich brankou. V 11.min. po dobré kombinační akci vypálil nebezpečně, ale nepřesně Pavel Soukup. V 16.min. hostující brankář jen s obtížemi vyrazil střelu Petra Soukupa. V 26.min. se již dokázal prosadit přízemní střelou z 22m KEKELÁK 1 : 0. Ve 30.min. po centru Kekeláka překvapil všechny přítomné pohotovou střelou z hranice šestnáctky hostí ŽOČEK, míč skončil v šibenici    jejich branky 2 : 0. V 38.min. šance Kekeláka skončila jen těsně vedle branky hostí. O minutu později pohotovou střelu Podzimka hostující brankář zneškodnil, a tak první poločas skončil bez další změny skoré. Do druhého poločasu pro zdravotní potíže nemohl nastoupit Kekelák, kterého nahradil Kotík. V úvodu druhého poločasu byli aktivnější hosté, kteří v 50. min. snížili přízemní střelou Tučka 2 : 1. Poté se hra odvíjela zejména ve středu hřiště, přibylo několik ostrých soubojů na obou stranách a diskuzí s rozhodčím. Uklidňující branku vstřelil v 72.min. Petr SOUKUP, který po sólu nezadržitelně skóroval  3 : 1. Bohužel následné šance v podání Kotíka, Pavla Soukupa nebo Voltra brankou neskončily a tak se zápas dohrál již bez změny skoré...

Důležité utkání jsme nakonec zvládli, ale opět jsme se nevyvarovali několika chyb při obsazování hráčů, v kombinaci a hlavně v realizaci brankových šancí. Divákům jsme občas zahráli na nervy, ale desátou porážku v řadě nepřipustili a vytouženou výhru získali. KONEC DOBRÝ - VŠECHNO DOBRÉ ????...