OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » 14.kolo: Prasek - Malšova Lhota 3:1 (0:0)

TJ Jiskra Prasek - TJ Sokol Malšova Lhota 3 : 1 (0 : 0)

Rozhodčí: TLUSTÝ - Konhefr st. - Laik (Prasek)

Prasek: Šuhájek - Vyhleďal, Holý, Soukup, Štefán - Štayr, Janáček, Polívka, Pražák - Tichý, Havlík

Malšova Lhota: Michal Kekelák - Radoň, Hošek, Janata, Ďurech - Moder, Hladík, Petr Soukup, Pavel Soukup - Lukáš Kekelák, Scháněl

Karty: ŽK 3 : 4 (M. Kekelák, Pavel Soukup, Scháněl, L. Kekelák) ČK 0 : 1(60. Pavel Soukup)

Branky: 2x Havlík (74. a 88.), 65 Štayr - 79. Petr SOUKUP

Komentář: K předehrávce jarního kola jsme nastoupili opět s minimálním počtem hráčů. Ještě v den utkání to vypadalo, že nastoupíme pouze v deseti resp. devíti. Na absencích mělo největší podíl pracovní zaneprázdnění hráčů, školní aktivity, zranění a různé jiné společenské akce. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale bez výrazných šancí, jediný vážný únik Lukáše Kekeláka byl zastaven v pokutovém území nedovoleně, ale bez odezvy u rozhodčího. Domácí zahrozili v závěru prvního poločasu, naštěstí Ďurech dokázal dostat míč do bezpečí. Ovšem se rozhodlo ve druhém poločase. Z naší strany bylo stále cítit, křivda za neodpískanou penaltu a klidu na hřišti nepomohlo následně několik sporných rozhodnutí hlavního rozhodčího. To se sečetlo v 60.min., kdy byl tvrdě dvěma hráči atakován Petr Soukup, hlavní rozhodčí rozpažil, což neunesl Pavel Soukup, který hlasitě zaprotestoval, následně za svůj výrok uviděl ČK a při odchodu ji rozhodčímu vyrazil z ruky. Rozhodčí se skácel na zem, pět minut se nehrálo, ale pak dal v utkání pokračovat. Petr Soukup také pokračoval, byť s velkým sebezapřením. Domácí otevřeli skoré zápasu přesnou střelou z TK, následně zvýšili po chybné přihrávce Hladíka již na 2 : 0. V 79. min. po centru Lukáše Kekeláka se netradičně hlavou dokázal prosadit kulhající Petr SOUKUP. Poté i v deseti jsme se snažili o vyrovnání, marně, domácí podnikali rychlé brejky do naší otevřené obrany, kde dlouho odolával Michal Kekelák. Nakonec kapituloval až v samém závěru.

Co víc k tomu říci? V prvním poločase jsme byli nedůrazní, zalekli se důrazné hry domácích a nechali rozhodit několika kontroverzními rozhodnutími pana rozhodčího. Po přestávce jsme se zlepšili, ale bez efektu, po vyloučení Pavla Soukupa a zranění Petra Soukupa jsme navíc neměli. Ti co nastoupili odvedli vcelku velmi slušné výkony. Je potřeba na podzimní vystoupení zapomenout a v klidu a důkladně se připravit na jarní záchranářské práce, které začnou 28. 3. 2015...

EPILOG: Zasedání DK rozhodlo o tom, že Pavel SOUKUP si do 30.6.2015 nezahraje. Je třeba dodat, že díky dohrání zápasu jsme za inzultaci nedostali ještě větší "odměnu"...