OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » 14. kolo: Malšova lhota vs. Ohnišťany 1 : 1 (1:1)

JAKO III. třída - 14. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - TJ Sokol Ohnišťany 1 : 1 (1 : 1)

Rozhodčí:              KREJSKA – Marek (Malšova Lhota) – Laik (Ohnišťany)

Malšova Lhota:      Křičenský –  Radoň, Jarkovský, Ďurech, Pavel Soukup – Šimek (70. Folvarský), Podzimek (80. Scháněl), Petr Soukup, Petřík (46. Kotík) – L. Kekelák, Baják

Karty:                           ŽK 2 : 2(Petr Soukup, Baják – Dvořák, Hlavatý)                                        ČK 0 : 1(49. Šoltys)    PK 0 : 0

Branky:                 32. L. KEKELÁK – 27. Kmínek

Komentář:     Po nezáživném úvodu to byli hosté, kteří v 5. min. zahrávali dva rohové kopy, po druhém z nich se dostal do brejku Petr Soukup, ale zradilo ho nepřesné zakončení. To samé se opakovalo v 7. min., kdy neuspěl po sólu L. Kekelák. Naše převaha narůstala, ale bez efektivního zakončení. To hosté po ojedinělém protiútoku v 27. min. zahrávali rohový kop, po vzniklém závaru a nedůrazu Křičenského vše zakončil přesnou dorážkou hostující Kmínek 0 : 1. Snaha o vyrovnání byla naplněna v 32. min., kdy L. KEKELÁK po svém sólu byl tentokrát úspěšný 1 : 1. Vzápětí hosté zahrávali trestný kop, ale Křičenský si se střelou Vobořila poradil. Poté upadla hra do podprůměru a tak se do konce poločasu nic nezměnilo. Druhý poločas jsme zahájili náporem a výsledkem byl v 49. min. únik L. Kekeláka, kterého před šestnáctkou srazil vybíhající brankář hostí Šoltys, který vzápětí uviděl ČK, do branky šel hráč z pole. Bohužel z nařízeného trestného kopu jsme nic nevytěžili, střelu L. Kekeláka zastavila zeď. Jak ukázal další vývoj, fakt, že hosté hrají v deseti, se stalo pro nás neřešitelným problémem. Utápěli jsme se v sólování a o kombinaci se nám jenom mohlo zdát, natož o ohrožení branky. To hosté spokojeně drželi míč a do naší otevřené obrany podnikali nebezpečné protiútoky. Naštěstí naše obrana s Křičenským v bráně odolala, a tak zápas skončil nerozhodně…

V posledním podzimním resp. jarním duelu na domácí půdě jsme bohužel nepředvedli moc kvalitní výkon. Přes velmi slušný začátek po vyrovnání, výkony ve všech řadách šli níž a níž. Vůbec jsme nedokázali překonat natož ohrozit soupeře, který prakticky celý druhý poločas hrál v deseti. Smutnou skutečností je fakt, že náhradního brankáře (stopera) jsme prakticky vůbec neprověřili. Ještě, že to byl poslední zápas roku 2015. Nyní si všichni od fotbalu odpočineme a věřím, že na jarní sezonu 2016 se připravíme dobře a výkony tomu budou odpovídat…