OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2015/2016 » 13. kolo: Prasek vs Malšova Lhota 2 : 2 (1:1)

JAKO III. třída - 13. kolo

TJ Jiskra Prasek - TJ Sokol Malšova Lhota 2 : 2 (1 : 1)

Rozhodčí:              ŠTANCL – Laik (Prasek)­ – Marek (Malšova Lhota)

Malšova Lhota:      M. Kekelák –  Radoň, Jarkovský, Ďurech, Sedliský – Šimek (46. Petřík), Petr Soukup, L. Kekelák, Pavel Soukup – Křičenský (61. Scháněl), Voltr (46. M. Kotland)

Karty:                           ŽK 4 : 1 (Hrubý, Holý, Klouzek, Pražák – Radoň)    ČK 0 : 0         PK 0 : 0

Branky:                 5. Vízek, 86. Hrubý 17. KŘIČENSKÝ, 85. M. KOTLAND

Komentář:     Po vzájemném oťukávání jsme v 5. min. nepřesnou rozehrávkou ztratili míč ve středu hřiště, následovala přihrávka za stopery a domácí Vízek proti vybíhajícímu M. Kekelákovi nezaváhal 1 : 0. Inkasovaná branka pro nás byla šokem. V následujících minutách jsme nebyli schopni si přihrát ani na krátkou vzdálenost, prakticky naše akce končili už za středovým kruhem. Naštěstí pro nás, měli domácí střelci vychýlenou mušku. Zvrat ve vývoji prvního poločasu přinesla 17. min., kdy nejprve po střele L. Kekeláka jsme zahrávali rohový kop, následoval druhý rohový kop a po jeho zahrání Pavlem Soukupem byl před domácím brankářem důrazný KŘIČENSKÝ, který hlavičkou vyrovnal 1 : 1. Po vyrovnání jsme byli aktivnější, ale slibně vypadající akce jsme nedokázali ve finále zúročit (L. Kekelák, bří Soukupové, Voltr) a tak se skoré do konce prvního poločasu nezměnilo. Druhý poločas jsme zahájili opět aktivně, ale postupem času se hra vyrovnala. Přibylo osobních soubojů, hra se většinou odehrávala ve středu hřiště. Navíc na obou stranách se „střelci“ předháněli při zakončování útočných akcí v nepřesnostech. Nakonec v 85. min. Petr Soukup přihrával za obranu domácích, zdánlivě ztracený míč doběhl L. Kekelák, ostrým centrem našel nabíhajícího M. KOTLANDA, který poslal míč nekompromisně do branky domácích 1 : 2. Bohužel naše radost měla jepičí život. Po rozehrání domácích jsme sice získali míč, Petr Soukup byl ve středu hřiště faulován, píšťalka rozhodčího však mlčela, hráči přestali hrát a začali s rozhodčím diskutovat. Domácí nelenili, do otevřené obrany pohodlně vnikl Hrubý, který střelou pod břevno vyrovnal na konečných 2 : 2

Oproti minulému zápasu se náš výkon o něco zlepšil, ale o kombinační hře nebo trvalém tlaku se nám mohlo jen zdát. Samozřejmě, že mrzí fakt, že jsme dokázali v závěru vstřelit vedoucí branku, ale následná ztráta koncentrace vše znegovala. Dovolím si říci, že při jen trochu lepším nasazení, pohybu jsme zápas mohli i vyhrát, ale vzhledem k vývoji musíme být i s bodem spokojeni. Takovýto výkon by nám příští sobotu od 14:00hod., kdy odstartujeme jarní část předehrávkou s Ohnišťany, body určitě nepřinesl…