OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » 13.kolo: Hoříněves - Malšova Lhota 3:1 (2:0)

PromePro IT III. třída - 13. kolo

TJ Sokol Hořiněves - TJ Sokol Malšova Lhota 3 : 1 (2 : 0)

Rozhodčí: KINCL - Kotland J. (Malšova Lhota) - Laik (Hořiněves)

Hořiněves: Šlezingr - Jistebnický, Műller, Kopecký, Satranský st. - Satranský ml., Krejčí, Kaplan, Přiklopil (65. Bačina R.) - Runkas, Pekáč

Malšova Lhota: Michael Kotland - Sedliský, Němec, Janata (46. Kozel), Folvarský - Šimek (46. Hladík), Lukáš Kekelák, Petr Soukup, Pavel Soukup - Baják (46. Hošek), Filipi

Karty: ŽK 0 : 1 (Folvarský) ČK 0 : 0 PK 0 : 0

Branky: 11. Kopecký, 44. Runkas, 86. Kaplan - 51. Lukáš KEKELÁK

Komentář: Poslední utkání podzimu se mi nehodnotí dobře. Kdo neviděl neuvěří. Po celý zápas jsme byli jednoznačně lepším týmem, který diktoval tempo hry. Bohužel plně jsme doplatili na zahazování šancí, jak na běžícím pásu (Filipi, Lukáš Kekelák, Baják, Petr Soukup). Naopak domácí dokázali dvakrát v prvním poločase bezezbytku využít zaváhání naší obrany při standardních situacích. Ve druhém poločasu po drtivém nástupu jsme dokázali snížit perfektní střelou Lukáše Kekeláka v 51.min. Poté jsme domácí přišpendlili před jejich šestnáctku, ale opět selhali v koncovce. Po vyrovnání volalo minimálně šest 100% šancí (3x Lukáš Kekelák, 2x Hladík, Folvarský), ale marnost nad marnost. A tak zákonitě musel přijít brejk do otevřené naší obrany a další branka v naší síti. Nebojím se říci, že jsme ztratili vyhrané utkání, ale musíme se podívat pravdě do očí, když promarníme poločas, následně zaváháme sami před brankářem nebo volíme laxní zakončení, tak nemůžeme myslet na úspěch. Bohužel v tomto utkání až na brankáře Kotlanda a Folvarského zbývající hráči zůstali daleko za svými předchozími výkony. Snad se v posledním zápase (v Prasku) opět hráči probudí a s podzimem se rozloučí lepšími výkony....