OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » 12. kolo: Malšova Lhota - Lužec nad Cidlinou 7:0 (5:0)

PromePro IT III. třída - 12. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - FK Lužec nad Cidlinou 7 : 0 (5 : 0)

Rozhodčí: ŠMOLKA - Marek(Malšova Lhota) - Laik (Lužec)

Malšova Lhota: Michal Kekelák - Moder, Němec, Janata (75. Hošek), Folvarský - Šimek (67. Radoň), Lukáš Kekelák, Petr Soukup (61. Sedliský), Pavel Soukup - Baják (62. Kotík), Filipi

Lužec: Šafařík - Janouchm, Beneš, Dunka, Vondruška - Bužik, Bašek, Hála L., Hála D. - Kohout, Wágner.

Karty: ŽK 0 : 1 ČK 0 : 0 PK 0 : 0

Branky: 2x Lukáš KEKELÁK (3. a 22.), 28. MODER, 36. FILIPI, 39. ŠIMEK, 58. BAJÁK, 78. NĚMEC

Komentář: Do posledního domácího zápasu jsme šli s jediným cílem, odčinit poslední nevydařený zápas a důstojně se rozloučit s našimi fanoušky. Podle výsledku se nám to bezezbytku podařilo. Od úvodního hvizdu hlavního rozhodčího jsme na soupeře vlétli a první 100% šanci neproměnil v 41.sec. Filipi. To Lukáš KEKELÁK byl ve 3. a 22. min. úspěšnější. Naše převaha byla místy drtivá a do poločasu se ještě prosadili MODER, FILIPI a ŠIMEK. Branky padaly většinou po vydařených akcích s přesnými kombinacemi nebo důrazným dohráním v šestnáctce soupeře. Bohužel opět některé další šance brankou neskončili, jen namátkou Filipi, Pavel a Petr Soukupové, Lukáš Kekelák nebo Baják. Druhý poločas již z naší strany neměl až takovou kvalitu přesto jsme skoré dokázali navýšit po dorážkách BAJÁKA resp. NĚMCE, když další slibné akce v podání Pavla Soukupa, Kotíka, Filipiho a Lukáše Kekeláka brankou neskončily. Soupeř díky našemu polevení pod dojmem náskoku několikrát zahrozil a tak i Michal Kekelák musel občas zasahovat, když za celý první poločas si na míč prakticky nesáhl. Myslím si, že výkonem, zejména v prvním poločase museli být přítomní diváci spokojeni. Byl to plně kolektivní výkon, podložený soustředěním a patřičným nasazením od všech hráčů, kteří se tentokrát na hrací ploše objevili. Je jen škoda, že střelecky jsme se probudili až v posledním domácím zápase. Nebojím se konstatovat, že pro soupeře byl konečný výsledek velmi milosrdný. Jsem přesvědčen, že na tento výkon dokážeme navázat i v následujících venkovních zápasech, kdy zajíždíme do Hořiněvse a následně do Prasku (jarní předehrávka) ...