OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2013/2014 » 12. kolo: Malšova Lhota - Boharyně 2:1 (1:1)

Sobota 26.10. 12. kolo

MUŽI "A": MALŠOVA LHOTA - BOHARYNĚ 2:1 (1:1)

branky: 17. Hladík, 85. M. Kotland - 36. Pavlíček

Malšova Lhota: Křičenský – Radoň (55. Rűcker), Němec, Janata, Ďurech - Sedliský, Tomek, Blecha, Krejcar (60. Soukup) - Šimek (66. M. Kotland), Hladík (88. Folvarský)

Boharyně: Peterko - Pšenička (63. Rejmánek), Michálek, Steinfeld, Čáslavský - Samek, Široký, Klimt, Pavlíček - Málek, Tryzna

Hodnocení trenéra:

Hosté začali v Malšově Lhotě, jako by byli domácí. Od úvodního hvizdu hlavního rozhodčího se hosté nastěhovali na polovinu domácích a zle zatápěli domácí obraně. Vždyť v úvodních šesti minutách kopali hosté sedm (!!!!!) rohových kopů. Naštěstí pro domácí měli v koncovce vychýlenou mušku, nebo Křičenský vše pochytal. Domácí se pomalu z úvodního šoku vzpamatovávali a udeřili v 11. min., kdy po pravé straně unikl Sedliský, ale jeho centr do prázdné branky hostí nestačil umístit dobíhající Šimek. Skoré zápasu se měnilo v 17.min., když Blecha od poloviny zahrával trestný kop a jeho centr umístil do sítě přesnou hlavičkou HLADÍK 1 : 0. Branka uklidnění na kopačky domácích však nepřinesla. Nadále pokračovali v nevýrazné hře a tak hosté neustále hrozili z brejků, ale jejich koncovka byla žalostná. V 36. min. hostující Pavlíček šel nebojácně do souboje s Křičenským po promáchnutí Tomka. Při zakončení špičkou kopačky trefil nejen míč, ale i zasahujícího Křičenského, branka byla uznána 1 : 1. Ve 40. min. domácí Janata "namazal" hostujícímu střelci Málkovi, který šel sám na Křičenského, ale svou střelu poslal vedle branky domácích. O minutu později se domácí Krejcar s ostrého úhlu prosadil, ale branka pro předchozí faul Šimka nebyla uznána a tak první poločas skončil remízově. Druhý poločas byl obrazem prvního. Hosté nadále byli aktivnější, ale na jejich kontě přibývali pouze rohové kopy. Své slibné šance nedokázali proměnit. Domácí aktivita většinou končila před šestnáctkou hostí bez výrazných šancí. Zápas se začal lámat okolo 75.min., kdy bylo vidět, že hostům docházejí síly. Domácí se více dostávali na dostřel branky hostí, ale střely střídajícího Soukupa, Blechy či Sedliského změnu skoré nepřinesly. V 85.min. dostihl zdánlivě ztracený míč Blecha, přihrál Soukupovi a ten svým centrem našel v šestnáctce hostí neobsazeného M. KOTLANDA, který si míč nejprve zpracoval a pak přízemní střelou nekompromisně poslal míč do sítě hostí 2 : 1. Následné svléknutí dresu mu přineslo okamžitě ocenění ŽK. Navýšit skoré mohl ještě střídající Folvarský, ale do souboje s brankářem hostí přišel o sekundu později. Hosté o osobě dali vědět ještě v nastaveném čase, kdy po rohovém kopu a následném závaru se nakonec míč otřel o levou tyčku branky Křičenského a skončil v autu. A to byl konec zápasu ....

Samozřejmě, že v posledním domácím zápase jsme se chtěli vítězně rozloučit s věrnými diváky a tím jim poděkovat za povzbuzování v celé podzimní sezoně. Hráče musím pochválit za nesmírnou bojovnost a koncentraci, i když v samotném průběhu zápasu jsme tahali za kratší konec. Nakonec jsme vůli dokázali zápas zlomit v náš prospěch a o to víc takové vítězství chutná. Nemá cenu vyzdvihovat jednotlivce, byl to opravdu kolektivní výkon, který dal zapomenout na minulý nevydařený zápas v Třebechovicích. V posledním podzimním vystoupení zajíždíme do Nového Města nad Cidlinou, kde chceme jednoznačně odčinit porážku 0 : 4 z letní přípravy a následně na domácí půdě zhodnotit průběh podzimní sezony...