OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2013/2014 » 11. kolo: Třebechovice B - Malšova Lhota 3:2 (0:2)

MUŽI "A": Třebechovice B - Malšova Lhota 3:2 (0:2)

branky:  46. Krejčí, 50. A 81. Žaloudek – 31. Havelka, 33. Jezdinský

Třebechovice B: Mucha (46. Novotný) – Voslář (46. Andr), Krejčí, Želízko, Kouba – Morvai (46. Veverka),  Věříš, Schűller, Bíl – Vích, Matějů (46. Žaloudek)

Malšova Lhota: Křičenský – Rűcker, Němec, Janata (70. Radoň), Ďurech - Sedliský, Blecha (59. Šimek), Jezdinský, Soukup (82. Krejcar) – Filipi, Havelka

Hodnocení trenéra:

V úvodu zápasu byli domácí aktivnější a hostující obránci se museli mít na pozoru. Na branku hostí se valil jeden útok za druhým, naštěstí muška domácích byla vychýlená. Hosté se zřejmě seznamovali s místním „letištěm a nebyli schopni vyprodukovat nějakou souvislejší akci. Až ve 23. min. se dokázal uvolnit hostující Havelka, ale jeho střela šla nad branku domácích. Vše se změnilo ve 31. min., kdy hostující Filipi zatáhl míč po levé straně, poslal přesný centr do šestnáctky domácích na nabíhajícího HAVELKU jehož nepovedený lob skončil za zády překvapeného brankáře domácích 0 : 1. Než se domácí vzpamatovali ze šoku, inkasovali podruhé. V 33. min. před vlastní šestnáctkou zahrál rukou domácí Krejčí a z nařízeného trestného kopu se nemýlil hostující JEZDINSKÝ 0 : 2. Vzápětí to byl opět Jezdinský, který z dobré pozice branku domácích přestřelil. Domácí se postupně ze šoku vzpamatovali a začali opět zaměstnávat branku hostí. Do konce poločasu se však na skoré nic nezměnilo. Úvod druhého poločasu začal pro hosty šokem. V 46. min. domácí stoper Krejčí si udělal z hráčů hostí slalomové tyče a z hranice šestnáctky přízemní střelou Křičenského v brance hostí prostřelil 1 : 2. Než se hosté vzpamatovali bylo srovnáno. V 50. min. nejprve vykopl míč z brankové čáry Havelka, z následného rohového kopu střelou k tyči vyrovnal nikým nehlídaný domácí Žaloudek 2 : 2. Najednou bylo domácích plné hřiště a hostující obrana místy nevěděla kam dřív skočit. Naštěstí pro hosty byla koncovka domácích žalostná. V dalším průběhu museli pro zranění odstoupit z mužstva hostí Blecha a Janata a domácí pokračovali v dobývání branky hostí. Hosté se sice snažili držet míč, ale nepřesnými přihrávkami nebo dlouhým držením, o něj brzy přicházeli. V 79. min. se konečně i hosté připomněli nebezpečnou střelou Filipa, ale ta šla jen těsně nad branku domácích. V 81. min. po faulu hostí těsně za polovinou hřiště domácí hráč odcentroval a v šestnáctce hostí nikým nehlídaný domácí Žaloudek nedal Křičenskému v brance hostí žádnou šanci 3 : 2. Z inkasované branky se hosté jen těžce oklepávali, přesto zvýšeným úsilím se snažili o vyrovnání, ale jejich snaha končila většinou před šestnáctkou domácích nebo nepřesnou přihrávkou. V samém závěru zahrávali hosté rohový kop, do šestnáctky domácích se vydal i brankář Křičenský, ale jeho snaha zůstala bez efektu…

V utkání jsme chtěli bodovat, ale náš výkon byl až na malé výjimky tristní. Dlouho jsme se nemohli srovnat s velikostí místního hřiště. Měli jsme velké výpadky v mezihře. Nedokázali jsme zakombinovat natož dát víc, jak dvě přihrávky po sobě. Když už jsme zakombinovali tak přišla zbrklá nebo nepřesná přihrávka. Navíc řešení slibně se vyvíjejících protiútoků čtyři na tři resp. tři na dva byla špatná. Ano, sice jsme dali dvě branky v prvním poločase, ale ty byli spíše dílem náhody. Bohužel v úvodu druhého poločasu hráči zůstali duchem zřejmě v kabině a domácí toho dokázali velmi rychle využít. Nakonec jsme museli vypít kalich hořkosti do dna a domácím poblahopřát k otočení výsledku. To co jsme předvedli v bránění hráčů hostí při inkasovaných brankách je neomluvitelné. Vzhledem k našemu celkovému výkonu je vítězství domácích zasloužené. My se musíme dát dohromady a v posledním domácím podzimním vystoupení proti Boharyni zabodovat. Byla by to škoda zahodit v závěru podzimní sezony dobrý vstup do soutěže…