OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » 11.kolo: Roudnice B - Malšova Lhota 3:0 (2:0)

PromePro IT III. třída - 11. kolo

TJ Sokol Roudnice "B"- TJ Sokol Malšova Lhota 3 : 0 (2 : 0)

Rozhodčí: KOUCKÝ - Laik (Roudnice) - Radoň, Blecha (Malšova Lhota)

Roudnice "B":  Žák - Kučera, Novotný, Gráf, Svatoň - Lukáš Koutník, Bárta, Špaček (46. D. Koutník) Krejcar  - Melichar (85. Klapka), Kmoníček

Malšova Lhota: Filipi - Sedliský, Moder, Tomek, Folvarský - Šimek, Janata, Lukáš Kekelák, Pavel Soukup (70.Radoň) - Hladík, Kotík

Karty: ŽK  0 : 3 (Pavel Soukup, Lukáš Kekelák, Hladík)  ČK 0 : 0     PK 1 : 0

Branky: 3x Kmoníček (38., 45. (PK) a 86.)

Komentář:     V Roudnici jsme nastoupili s minimálním počtem hráčů, navíc bez stálých brankářů. Vítězství domácích posílených o některé hráče "A" týmu bylo plně zasloužené. Přesto jsme neodvedli špatný výkon, i když po většinu zápasu jsme se bránili. Hráčům nelze než poděkovat za předvedené výkony, zvýšenou bojovnost, zejména ve druhém poločase, ale na domácí to bylo málo. Zvláštní uznání patří Filipimu, který předvedl v brance několik vynikajících zákroků a na obdržených brankách nenese žádnou vinu. Na výsledku prvního poločasu resp. zápasu rozhodla zřejmě neproměněná 100% šance Lukáše Kekeláka již v 5. min. a zbytečný penaltový zákrok Tomka ve 45.min. Ve druhém poločase jsme hru částečně vyrovnali, ale do nebezpečných brankových situací jsme se prakticky nedostali. Domácí, kteří po celý zápas dobře kombinovali, svou převahu vyjádřili až v závěru po skrumáži v naší šestnáctce. V samém závěru hlavička Janaty jen o pár centimetrů minula branku domácích a tak jsme vyšli na prázdno Doufám, že v příštím zápase budou chybějící hráči k dispozici a body zůstanou tentokrát doma ...