OK

Úvodní stránka » Muži "A" » Reportáže ze zápasů 2014/2015 » 10.kolo: Malšova Lhota - Vysoká B 1:0 (1:0)

PromePro IT  III. třída - 10. kolo

TJ Sokol Malšova Lhota - FK Vysoká nad Labem "B" 1 : 0 (1 : 0)

Rozhodčí: ČÁSTKA - Podhajský - Křičenský (Malšova Lhota)

Malšova Lhota: Kekelák Michal – Moder, Kozel, Janata, Folvarský –  Šimek, Kekelák Lukáš, Hladík (68. Němec), Soukup Pavel – Kotík (85. Radoň), Baják

Vysoká "B": Radoň – Hrůša, Kulhánek, Vavřina, Hovorka – Lunda, Jarkovský, Šrámek, Černík – Novotný (46.Houser), Starý

Branka: 7. KEKELÁK Lukáš

Průběh: Domácí od úvodního hvizdu rozhodčího se nastěhovali před branku hostí. Ve 2.min. hlavičkoval po rohovém koupu Pavla Soukupa těsně nad branku hostí Folvarský. V 5.min. jen s obtížemi vyrazil Radoň bombu domácího Kozla na rohový kop. Domácí se dočkali v 7.min., když Lukáš KEKELÁK bezpečně proměnil centr Pavla Soukupa 1 : 0. Poté se i hosté osmělili, ale jejich pokusy končili většinou před šestnáctkou domácích. V 16.min. mohl zvýšit Hladík, ale nedokázal centr Lukáše Kekeláka přesně umístit, to samé předvedl o dvě minuty později, když centr(střelu) Kozla z TK hlavou špatně trefil. Následně se hra odvíjela mezi oběma šestnáctkami bez výrazných šancí. Domácí brankář Michal Kekelák si připsal úvodní těžší zákrok až v 33.min. a v 37.min. bezpečně zneškodnil střelu hostí z TK z hranice šestnáctky. V závěru prvního poločasu nejprve domácí zahrozili Folvarským opět po rohovém kopu a následně hosté z rychlého brejku branku domácích jen těsně minuli. Do druhého poločasu vstoupili o něco aktivněji hosté, několik nebezpečných závarů před Michalem Kekelákem však vyřešila domácí obrana spolehlivě. Hosté se stále více snažili o vyrovnání, domácí podnikli rychlé protiútoky, např. v  63.min. po rohovém kopu hostí rychlý brejk nedokázala zužitkovat dvojice Kotík, Baják, následně v 66.min. po úniku nastřeluje Kotík jen levou tyč branky hostí. V 75.min. centr Bajáka a po přiťuknutí Němce pálí těsně vedle branky hostí Lukáš Kekelák, bohužel to samé předvedl o dvě minuty později po přihrávce Kotíka. V 83.min. se nadechl k velkému sólu Pavel Soukup, ale trefil z úhlu jen boční síť. V 86.min. se po závaru před brankou domácích dostal k míči hostující Vavřina, ale Michal Kekelák  neohroženým zákrokem vše vyřešil. Hosté ještě v úplném závěru zahrávali rohový kop,ale po jeho odvrácení utkání bylo ukončeno...

Komentář: Po nevydařeném posledním utkání byl náš jediný cíl, a to získat vítězství. Jak ukázal vývoj zápasu, tak kritická slova před zápasem na předcházející výkony hráčů zabrala. Přestože jsme možná nebyli lepší, tak jsme zápas nesmírnou bojovností, koncentrovaností a zdravou agresivitou dokázali dotáhnout do vítězného konce. Byl to tentokrát pravý kolektivní výkon. že jsme nedokázali o výsledku dříve rozhodnout, když jsme si další šance vytvořili. Doufám, že minimálně stejný výkon předvedeme v následujícím zápase, kdy hrajeme v Roudnici...