V neděli 16. 8. 2020 organizuje TJ Sokol Malšova Lhota ve spolupráci s obcí Orlické Záhoří již 4. ročník mezinárodního turnaje Kunštát cup v Orlickém Záhoří. Turnaj přivítá 20 mužstev z Čech a Polska v kategoriích mladší a starší přípravky a mladších žáků. Hrát se bude o krásné putovní poháry, které věnovala obec Orlické Záhoří. TJ Sokol Malšova Lhota zve všechny své příznivce do krásného prostředí Orlických hor.

Turnaj začíná v 9.00 turnajem mladších žáků. Do tohoto turnaje Malšova Lhota vyšle 2 družstva, ročníku 2008 a 2009. Ve dvou skupinách se postupně utkají kromě domácích borů hráči Orlety Krosnowice, Sparty Stary Walizsów, Hutniku Szczytna, Lomniczanky Stara Lomnica, Sokola Třebeš a týmu SK Dobruška/TJ Spartak Opočno, TJ Dobříň. Hrát se bude na 2 hřištích. Vítěze budeme znát zhruba ve 13.30.

V odpoledních hodinách pak začíná turnaj starších a mladších přípravek. Výkop prvního utkání je plánován na 14. hodinu. Hrát se bude na 3 hřištích, kdy se budou střídat mužstva mladší a starší přípravky. Ve starších přípravkách bude hájit barvy Malšovy Lhoty jen jedno družstvo, které se utká postupně s polskými týmy Orleta Krosnowice, Hutnik Szczytna, Lomniczanka Stara Lomnica, které doplní východočeské týmy SK Dobruška/TJ Spartak Opočno a 1. FC Žamberk.

Rovněž mladší přípravka zahajuje turnaj ve 14.00. Malšovu Lhotu budou hájit 2 družstva ročníků 2012 a 2013. Na turnaji se utkají s Lomniczankou Stara Lomnica, 1.FC Žamberk a SK Dobruška/TJ Spartak Opočno. Své vítěze budou turnaje přípravek znát po 18.00.

TJ Sokol Malšova Lhota srdečně zve všechny fanoušky na tento turnaj, který se uskuteční v nadmořské výšce 700 m n. m. Kromě krásné přírody, zajímavého fotbalu na vás čeká i příjemné občerstvení.

Video z loňského ročníku najdete zde.