OK

Úvodní stránka » Aktuálně » Report ze zápasu mladšího dorostu

Zápas dvou rozdílných poločasů. Bohužel se nám opět nepovedl vstup do zápasu a  již ve druhé minutě jsme obdrželi první branku. Vzápětí po naší špatné rozehře, soupeř po střele k tyči zvýšil vedení už na dva nula. Soupeř byl herně nahoře a kluci byli na tom psychicky špatně. Koncem poločasu si kluci začali vytvářet šance a z jedné bohužel netrefil branku Adam Laksar a poločas skončil 2:0 pro domácí mužstvo. Ve druhém poločase se kluci zvedli a získali i uzemní převahu a vytvářeli na soupeře tlak. Po krásné akci Davida Jaroše, kdy prošel až do pokutového území a přihrál Adamovi Laksarovi, který vstřelil naši první branku. Kluci pokračovali v dobré hře a to přineslo vyrovnávající branku Adama Laksara. Kluci si i nadále vytvářeli další brankové příležitosti, nastřelili tyčku branky a přízemní střelu vyrazil na čáře domácí brankář, ale stav se už bohužel nezměnil a tak jsme šli na pokutové kopy. V nich bylo domácí mužstvo lepší a třetí bod zůstal v domácí Roudnici. Kluky chválíme za bojovnost a hru ve druhém poločase.