Úvodní stránka » Aktuálně » 1.kolo Krajské ligy mladšího dorostu
Středa 28.8.2019  od 17,30 hod
Hřiště Žacléř

TJ Baník Žacléř    -    FC Slavia HK / Sokol Malšova Lhota
                     0           :          2      (  0  :  0  )

Na dohrávku prvního kola jsme ve středu odjeli do Žacléře. Na velmi špatném hřišti jsme
už od začátku měli územní převahu se spoustou brankových příležitostí, ale nepodařilo se
nám vstřelit  žádnou branku a poločas skončil  0 : 0. Ve druhé polovině zápasu se obraz hry
nezměnil, měli jsme velkou převahu, ale soupeř si vybíral své štěstí, kdy David Jaroš měl dvě
brankové příležitosti, které domácí brankař chytil, nepomohlo ani kdy opět David Jaroš už
skoro z poloviny hřiště přeloboval brankaře, ale míč po odrazu od země přeskočil i branku.
Až střelou v 60 min dal naši první branku Patrik Boška, když domácí brankař propustil střelu
mezi nohami. Uběhlo sedm minut a v 67. po další střele Patrika Bošky se míč o tyče odrazil
do branky a tím se stanovil konečný stav zápasu na 2 : 0. Po celý zápas byli kluci lepším mužstvem
a bylo jen štěstí domácího mužstva, že skóre zápasu neskončilo vyšším rozdílem.

Branky :   Boška Patrik   2 x

Sestava :  Lipp Patrik -  Kundrt Tomáš, Holý Matyáš, Fleischer Viktor , Pražák Viktor, Šenkýř Jakub,
                   Laksar Adam ( K ), Boška Patrik, Žižka Denis, Jaroš David, Petr Tomáš, Daněk Lukáš